Zľava 15% Aqua Oravice a 10% Chocholow

Penzión Borky nájdete v nádhernej prírode regiónu Orava, v tichom prostredí na okraji malebnej dedinky Vitanová. Spríjemníte si pobyt celoročnými túrami v Skorušinských vrchoch, zberom lesných plodov, jazdením na koni, návštevou salaša, vysokohorskou turistikou v krásnych Roháčoch - Západných Tatrách či relaxom v termálnych bazénoch s minerálnou vodou v Meander Thermal Parku v Oraviciach, v ktorom našim hosťom poskytuje 15%-tnú ZĽAVU. V zimnom období potešíme aj milovníkov lyžovania, ktorí majú na výber z viacerých blízkych lyžiarských stredísk, nachádzajúcich sa priamo vo Vitanovej, Oraviciach, Brezovici či Zuberci.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v príjemne zariadených dvoch dvojlôžkových a šiestich trojlôžkových izbách penziónu. Tri trojlôžkové izby sú vybavené možnosťou jednej prístelky. Pre hostí preferujúcich apartmánové ubytovanie máme k dispozícii taktiež jeden komfortný apartmán s kapacitou 4 osôb, ktorý disponuje vlastnou plne zariadenou kuchynkou. Samozrejmosťou každej izby je WiFi pripojenie na internet, rádiobudík a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Súčasťou penziónu sú dve kompletne zariadené kuchyne, umiestnené na oboch poschodiach objektu. Na prízemí penziónu majú hostia možnosť využívať miestnosť s fitness a spoločenskú miestnosť so samoobslužným barom, televízorom so satelitným príjmom a možnosťou hrania biliardu. Príjemne posedieť a relaxovať môžu hostia aj v druhej spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, ktorá sa nachádza na 1. poschodí objektu.

Vo veľkej záhrade penziónu nechýba altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania. K dispozícii je Vám tu aj volejbalové ihrisko a detské ihrisko s pieskoviskom a hojdačkami. V prípade záujmu Vám radi zapožičiame horské bicykle alebo zabezpečíme pečené prasiatko, jazdu na koči či saniach. Hostia si majú u nás možnosť k ubytovaniu doobjednať aj chutné raňajky. Tešíme sa na Vašu návštevu.