Chata blízko kúpaliska a vleku

Krásna novopostavená Chata Ľubica 128 je situovaná v známom rekreačnom stredisku Oravice, na severnej strane Západných Tatier, v okrese Tvrdošín.

Len pár metrov od chaty sa nachádza areál aquaparku Meander Thermal Park Oravice. Tu sa dosýtosti zabavíte vo vnútorných i vonkajších bazénoch, prípadne zrelaxujete v niektorej zo sáun alebo si len doprajete príjemnú masáž. V lete podniknete túry po okolí s množstvom trás rôznych náročností, vhodných aj pre cyklistov. Popri prechádzke nádhernou prírodou si nazbierate čerstvé lesné plody či huby. Za poznaním sa vydajte do Múzea oravskej dediny v Zuberci. V zime si doprajte skvelý kúpeľ v termálnych bazénoch Termálneho kúpaliska Oravice s teplotou vody 36 - 41°C. Milovníci zimných športov si perfektne zalyžujú v lyžiarských strediskách Skipark Oravice, Ski centrum Brezovica, Zverovka - Spálená a iných.

Chata Ľubica 128 Vám celoročne ponúka ubytovanie v troch priestranných a štýlovo zariadených apartmánoch s výhľadom na krásnu prírodu, s celkovou kapacitou pre 24 osôb. Môžete sa ubytovať v týchto apartmánoch:
- jednom mezonetovom s dvomi spálňami (A1), jednou 2-lôžkovou s manželskou posteľou (na prízemí) a 3-lôžkovou spálňou s tromi samostatnými lôžkami na poschodí,
- jednom apartmáne s dvomi spálňami (A2) na poschodí, zakaždým 4-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami,
- jednom mezonetovom s tromi spálňami (A3), jednou 2-lôžkovou s manželskou posteľou, jednou 2-lôžkovou s dvomi samostatnými lôžkami na prízemí a 3-lôžkovou spálňou s tromi samostatnými lôžkami na poschodí.

Apartmány majú spoločný vchod s chodbičkou, odkiaľ sa každý hosť dostane do vlastného apartmánu. Všetky apartmány disponujú s takmer rovnakým vybavením. Obývacia miestnosť je zariadená pohovkou (apartmán A2 aj gaučom) ktorá je vhodná na prespanie dvoch osôb. Nájdete tu aj televízor s káblovým príjmom a spoločenské hry. Z apartmánu A1 je navyše vstup na balkón s posedením. Priamo z obývacej miestnosti prejdete do plne vybavenej kuchyne s jedálenský posedením, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Samozrejmosťou je vlastná moderne zariadená kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušiakom na prádlo, umývadlom, uterákmi a toaletou. V celom objekte je pre hostí zabezpečené WiFi pripojenie na internet.

Na vyžiadanie Vám vieme zapožičať detskú postieľku i stoličku na kŕmenie. Vaše lyže si odložíte v miestnosti na to určenej. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť služby lyžiarskeho inštruktora. Autá si bezpečne zaparkujete priamo pri chate. Príďte si k nám do Chaty Ľubica 128 oddýchnuť a veríme, že odídete spokojný s množstvom krásnych spomienok. Tešíme sa na Vás.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá