Príjemné Oravské prostredie u nás oddych

Penzión Maja sa nachádza v podhorskej obci Vitanová, ktorá je vstupnou bránou do známej rekreačno-turistickej oblasti Západných Tatier - Roháčov.

V Oraviciach (5 km) sa nachádza aquapark Meander Park Oravice. Našim hosťom tu ponúkame 15 % zľavu na vstupy. Neďaleko od ubytovania je situovaný aj novootvorený aquapark Chocholowskie Termy, do ktorého Vám poskytujeme 10 % zľavu. V lete sa môžete vybrať na túru a prechádzky do okolitých hôr. Za návštevu stojí Roháčsky vodopád, Skanzen Drevená dedina, Juráňova dolina, Oravský hrad, Oravská priehrada, Zakopané ako aj Morskie Oko najväčšie pleso Tatier. V zime si môžete zalyžovať v lyžiarskom stredisku Ski Vitanová, ktoré sa nachádza len 400 metrov od nášho penziónu. Za lyžovačkou môžete zájsť aj do Skiparku Oravice a Lyžiarskeho strediska Zuberec - Milotín - Janovky a iných.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch samostatne nezávislých častiach budovy. V prvej, na prízemí, sú dva 2-lôžkové apartmány zakaždým s vlastnou kuchynkou a bezbariérovým prístupom. Na poschodí ubytovania sú situované dve 2-lôžkové izby s balkónom a jedna rodinná izba s dvomi 2-lôžkovými spálňami a vlastným vchodom. Pre tieto izby je k dispozícii spoločná kompletne vybavená kuchynka.

V druhej časti budovy, sa nachádza bezbariérový 2-lôžkový apartmán na prízemí, ktorý má vchod z dvora. Na poschodí využijete dve 2-lôžkové izby, ktoré zdieľajú spoločnú kuchynku s terasou. Každá izba aj apartmány sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vaše autá môžete zaparkovať priamo vo dvore penziónu.

V areáli ubytovania sa nachádza veľká záhrada s dvoma altánkami, grilom a detským ihriskom. Záhrada je prepojená s lesom, kde si môžete príjemne oddýchnuť a načerpať nové sily. Príďte k nám na Oravu, tešíme sa na Vás!