Ubytovanie v centre za výhodné ceny!

Apartmány Nicol sa nachádzajú v atraktívnom prostredí centra mesta Nitra, vo vzdialenosti len 100 metrov od Obchodného centra Galéria Nitra. Vďaka ideálnej polohe apartmánov to tak budete mať počas celého Vášho pobytu veľmi blízko k hypermarketu TESCO, viacerým reštauráciám, potravinám ako aj množstvu obchodov. V tesnej blízkosti ubytovania Vám bude k dispozícii aj zastávka MHD (50 metrov), pričom ďaleko to nebudete mať ani k železničnej stanici (2 km).

Počas celého roku Vám ponúkame príjemné - cenovo výhodné ubytovanie v dvoch samostatných 6-lôžkových apartmánoch, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou pre 12 osôb. Ubytovanie je tak veľmi vhodné nie len pre kratšie pobyty rekreačných turistov, rodín s deťmi či skupín priateľov a známych, ale aj pre dlhodobejšie ubytovanie študentov, obchodných cestujúcich, robotníkov alebo pracovných kolektívov okolitých firiem.

Každý z apartmánov je tvorený dvomi 3-lôžkovými izbami so samostatnými posteľami, ktoré sú zároveň dovybavené televízorom. Na plnohodnotnú prípravu vlastných chutných jedál môžete v oboch apartmánoch využívať vlastnú plne zariadenú kuchyňu s jedálenským posedením, vybavenú plynovým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a potrebným riadom. Samozrejmosťou každého z apartmánu je rovnako vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

V priestoroch oboch apartmánov je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pri jednom apartmáne je Vám k dispozícii taktiež terasa s vonkajším posedením. Po dohode Vám v prípade záujmu vieme zapožičať aj žehličku, či poskytnúť priestor pre úschovu bicyklov. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.