Ubytovanie neďaleko Thermalparku Nitrava

Kimy home sa nachádza v pokojnom a tichom prostredí obce Mojmírovce, len 5 kilometrov od obľúbeného ThermalParku Nitrava a 14 kilometrov od mesta Nitra.

Celoročne dostupný ThermalPark Nitrava ponúka počas letnej sezóny skvelé osvieženie vo vonkajšom bazéne pri jazere ako aj vo vnútornom hypertermálnom bazéne. Interiérovú halu tvorí zážitkový bazén s chŕličmi vody a vírivou časťou, detský bazén s vodným hríbikom a výplavový bazén. V strede obce Mojmírovce sa nachádza kaštieľ so zrekonštruovanou vínnou pivnicou a strelnicou na krátke guľové zbrane. Tu nájdete ponuku lahodného vína, relaxačné i oddychové aktivity a vychutnáte si romantické prechádzky rozsiahlym parkom kaštieľa. Na námestí obce máte možnosť nákupu v supermarkete, menších obchodíkoch a využiť služby lekárne. V lete môžete navštíviť neďaleké kúpaliská a aquaparky, ako sú kúpalisko Podhájska, Horné Saliby, aquaparky Galandia, Patince a Thermalpark Corvinus Veľký Meder. Určite Vám odporúčame aj výlet do krajského mesta Nitra, kde navštívite Nitriansky hrad, Diecézne múzeum, Ponitrianske múzeum, Misijné múzeum (Kalvária) ako aj Slovenské poľnohospodárske múzeum.

Novopostavený rekreačný dom Kimy home ponúka celoročné ubytovanie pre 4 osoby. Naše ubytovanie je vhodné pre rodinky s deťmi ako aj skupinky priateľov, na krátkodobé i dlhodobé pobyty.

Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s televízorom s káblovým príjmom, rádiom a pohodlnou sedacou súpravou. Rovnako sme tu pre Vás pripravili jedálenskú a kuchynskú časť vybavenú sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, hriankovačom, umývačkou riadu a chladničkou s mrazničkou. Súčasťou prízemia je aj samostatná toaleta.

Na poschodí sa nachádzajú dve 2-ložkové spálne, z toho jedna s manželskou posteľou a jedna so samostatnými lôžkami. Tiež tu využijete kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V dome je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Váš voľný čas môžete tráviť aj na terase za domom, kde si od všedných pracovných dní príjemne oddýchnete a zrelaxujete v kruhu Vašich priateľov či blízkych. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v rekreačnom dome Kimy home.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty