Ubytovanie blízko ThermalParku Nitrava

Novopostavené ubytovanie Jenny home nájdete v tichom prostredí blízko centra Mojmíroviec, v okrese Nitra, iba 5 km od ThermalParku Nitrava.

Váš voľný čas môžete stráviť v ThermalParku Nitrava, v ktorom na Vás čaká zábava v bazénoch s termálnou vodou s možnosťou plávania, detský bazén pre najmenších a rovnako aj relax vo wellness centre. Obec Mojmírovce je známy svojím kaštieľom s 300 ročnou históriou, kde nájdete koniareň, vinnú pivnicu a tiež si tu môžete pochutnať na jedlách s bohatým výberom domácej i zahraničnej kuchyne. Pre športovcov kaštieľ ponúka krytý bazén, telocvičňu, tenisové ihriská, minigolf a strelnicu. Zahrať si môžete aj biliard alebo bowling. Jazdu na koňoch si doprajete na okolitých rančoch: Ranč u Rapsu, Ranč Nové Sedlo, v Jazdeckom klube El Zorro alebo v Equifarm ranč Veľká Dolina. V lete môžete navštíviť neďaleké kúpaliská a aquaparky, ako sú kúpalisko Podhájska, Horné Saliby, Patince a Thermalpark Corvinus Veľký Meder. Odporúčame návštevu mesta Nitra, kde si pozriete zaujímavosti z histórie mesta pod Zoborom, Nitriansky hrad, Slovenské poľnohospodárske múzeum, Misijne múzeum a Botanickú záhradu SPU.

Počas celého roka Vás srdečne privítame v našom ubytovaní Jenny home. Ubytovanie disponuje kapacitou 6 lôžok, je vhodné pre rodiny, menšie skupiny priateľov, obchodných cestujúcich, na krátkodobé aj dlhodobé pobyty.

Jenny home je rozdelený na nočnú a dennú časť. Denná časť pozostáva z otvorenej kuchyne, spoločenskej izby a jedálenská časti. V spoločenskej miestnosti si oddýchnete na gauči pri televízore s káblovým príjmom, započúvate sa do príjemnej hudby z rádia alebo CD prehrávača. Priamo odtiaľto vedie vstup na zastrešenú terasu s posedením a výhľadom na upravenú záhradu. Chutné jedlá si pripravíte v komplet zariadenej kuchyni s elektrickou rúrou, umývačkou riadu, sklokeramickou varnou doskou, mikrovlnou rúrou, kávovarom, hriankovačom, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Vedľa kuchyne sa nachádza jedálenský kút s posedením.
Nočná časť pozostáva z troch 2-lôžkových spální - dve so samostatnými lôžkami, jedna s manželkou posteľou a vstavanými skriňami. Dokonalý komfort hostí dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou, uterákmi, sušiakom na prádlo, umývadlom a toaletou. Druhá samostatná toaleta sa nachádza vedľa predsiene. V celom objekte je dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na parkovisku vedľa objektu. V prípade potreby hostia môžu využívať žehličku, práčku a sušičku, ktoré sú umiestnené v technickej miestnosti. Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme Vám príjemný pobyt v Jenny home.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty