Ubytovanie na úrovni jednoizbového bytu

Urbársky dom je situovaný v pokojnej časti obce Vavrišovo, nachádzajúcej sa v krásnom prostredí Liptova, neďaleko Liptovského Hrádku. Urbársky dom predstavuje centrum Urbárskeho spolku Vavrišova a v svojich priestoroch ponúka príjemné ubytovanie v 2 kompletne zariadených apartmánoch.

Hostia si majú možnosť vybrať menší jednolôžkový apartmán s možnosťou dvoch prísteliek alebo väčší dvojlôžkový apartmán s možnosťou využitia troch prísteliek. Apartmány disponujú spoločným vchodom, pričom ich ubytovacia časť je oddelená a uzamykateľná. Okrem spálňovej časti je súčasťou oboch apartmánov plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. K výbave apartmánov patrí taktiež televízor s rádiom a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V priestoroch Urbárskeho domu majú hostia po dohode možnosť využívať spoločenskú miestnosť s televízorom a pohodlným posedením, ktorá je súčasne vybavená kuchynkou s chladničkou a dvojplatničkou. Kapacita spoločenskej miestnosti predstavuje spolu 24 miest (18 miest pri stole a 6 miest na sedacej súprave).

Príjemné dni si užijete upravenej záhrade s altánkom a záhradným grilom. Vieme Vám zapožičať i kotlík na varenie gulášu. Areál je oplotený a chránený kamerovým systémom. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.