Moderné izby aj apartmán pod Tatrami

Vila Karoli - to je perfektné miesto pre trávenie chvíľ vo dvojici, s rodinou alebo väčšou partiou priateľov a známych. Naše moderne vybavené ubytovanie leží v malebnej podtatranskej obci Pribylina.

Vila Karoli ponúka priestor pre pobyty na kratšiu aj dlhšiu dobu až 12-tim klientom. Objekt sa dá prenajať ako celok alebo si môžete vybrať spomedzi týchto izieb:

- jednej 3-lôžkovej s manželskou posteľou, pevným lôžkom a prístelkou v podobe rozkladacej postele,
- jednej 4-lôžkovej s manželskou posteľou a dvomi pevnými lôžkami,
- jedného apartmánu pre 4 osoby s manželskou posteľou, pevným lôžkom a prístelkou v podobe rozkladacej postele v spálni.

Každá izba a aj apartmán má vo vybavení televízor so satelitným príjmom a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V apartmáne je navyše kuchynský kút, ktorý tvorí keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, kávovar a jedálenské posedenie. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Atmosféru domova si môžete užívať aj v miestnosti na prízemí, kde je spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, pohovka a spoločenské hry. Spoločenská miestnosť je prepojená s plne vybavenou kuchyňou (výbava podobná apartmánu, navyše je tu el. rúra) s barovým pultom a jedálenský sedením. Prízemie vily dotvára samostatná toaleta.

Pokiaľ máte radi čerstvý vzduch, môžete vyjsť zo spoločenskej miestnosti na terasu s posedením. Svoje chutné pokrmy si pripravíte na plynovom grile. Detičky sa zabavia na hojdačke, šmýkačke, v pieskovisku alebo s hračkami. U nás Vám s radosťou zapožičiame detskú postieľku aj vysokú stoličku. Tak zaparkujte Vaše vozidlá priamo pri Vile Karoli a prežite naozaj jedinečný čas v prostredí pod Vysokými Tatrami.

Do 1 km od nás sa nachádza Múzeum liptovskej dediny – Pribylina so stálou expozíciou, Považskou lesnou železnicou aj tematickými podujatiami. Príroda Vás však natoľko uchváti, že sa pokojne prejdite do Račkovej doliny alebo si naplánujte výlet na bicykli k hradu v Liptovskom Hrádku. Na dosah je špičkové wellness centrum v hoteli na Podbanskom, ako aj najväčší aquapark v Strednej Európe – Tatralandia, alebo Liptovská Mara – raj pre vyznávačov adrenalínových vodných aktivít či rybárov. S deťmi sa dajú navštíviť: Mincovníčkovo – podzemie pod vežami, Park Mini Slovensko, Stanišovská či Važecká jaskyňa alebo ZOO Kontakt. Lyžiari ocenia lyžiarske stredisko Račkova dolina alebo okolité vo Vysokých a Nízkych Tatrách. Tešíme sa na Vás!