Využite wellness a pobytové balíčky

Ubytovanie Na skle maľované leží v malebnej obci Liptovská Kokava s nádhernou panorámou na Kriváň. Táto obec je vďaka svojej atraktívnej polohe takmer ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie výletov do okolia Liptova, Vysokých či Nízkych Tatier. Okrem bohatých možností turistiky a cyklistiky si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť relaxom v neďalekom termálnom kúpalisku Liptovský Ján (15 km) a aquaparku Tatralandia (20 km). Navštíviť môžete aj skanzen v Pribyline (3 km), Štrbské Pleso (27 km), krásnu Važeckú jaskyňu (20 km) či dvojicu známych demänovských jaskýň (30 km). V zimnom období si tu prídu na svoje všetci milovníci skvelej lyžovačky, ktorí budú mať na výber hneď viacero lyžiarskych stredísk (Podbanské, Bačova roveň, Závažná Poruba, Čertovica, Jasná).

Celoročne ponúkame hosťom príjemné ubytovanie v pekne a útulne zariadených štyroch izbách a dvoch apartmánoch s celkovou kapacitou 18 lôžok (s možnosťou využitia 4 prísteliek). Vybrať si u nás môžete spomedzi dvoch 2-lôžkových a dvoch 3-lôžkových izieb, umiestnených na poschodí ubytovania:
- 2-lôžková izba s vlastnou kúpeľnou s toaletou,
- 3-lôžková izba s vlastnou kúpeľňou s toaletou,
- 2-lôžková a 3-lôžková izba so spoločnou kúpeľňou s toaletou.

Prízemie ubytovania je tvorené dvomi apartmánmi, ktorých súčasťou je samostatná plne vybavená kuchynka ako aj vlastná kúpeľňa s toaletou:
- apartmán s kapacitou 3 lôžok s možnosťou využitia 2 prísteliek,
- apartmán s kapacitou 5 lôžok s možnosťou využitia 2 prísteliek.

Apartmány ako aj každá z našich izieb sú vybavené televízorom so satelitom a bezplatným WiFi pripojením na internet. Na poschodí ubytovania (pri izbách) je ubytovaným hosťom k dispozícii taktiež spoločná kompletne zariadená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastných chutných jedál. Príjemne oddýchnuť si môžu naši hostia rovnako v priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom resp. v novovybudovanom mini-wellness s vírivkou, saunou a masérskymi službami.

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám čoskoro opäť znovu vrátite. Tešíme sa na Vás.