Loading

Ubytovanie Lyžiarske stredisko Račkova dolina

(694 objektov v okolí 25 km)
Lyžiarske stredisko Račkova dolina

Lyžiarske stredisko Račkova dolina

Pribylina

Vysoké pohoria sú ako stvorené pre turistov, lyžiarov a vôbec všetkých milovníkov prírody. Jedným z našich najznámejších pohorí sú aj Západné Tatry. Ich vysoké končiare sú mimoriadne príťažlivé pre turistov z celého Slovenska. Vyjsť na taký Baníkov či Ostrý Roháč je snom mnohých. A práve pod týmito končiarmi nájdete malebnú Račkovu dolinu, v ktorej si môžete skvelo zalyžovať.

Dolina sa nachádza v Západných Tatrách. Nakoľko je Račkova dolina obľúbeným rekreačným strediskom, prístup k nej je veľmi jednoduchý. Kúsok od nej je dedinka Pribylina. Známa predovšetkým presláveným skanzenom, prehliadkou tradičných obydlí a remesiel obyvateľov Liptova.

Začiatok doliny je v nadmorskej výške 960 metrov nad morom, pričom vrchol strediska dosahuje 1100 metrov nad morom. Samotné lyžiarske stredisko nepatrí k tým najväčším ani k najznámejším. A to je práve ohromná devíza pre lyžiarov. Nenájdete tu davy ľudí, preplnené zjazdovky ani rady na vleky.

Čaká Vás tu dvojica vlekov a rovnako aj dvojica zjazdoviek. Určené sú širokému spektru lyžiarov hlavne vzhľadom na stredne náročný profil tratí. Ich celková dĺžka je 1,4 km a celé stredisko je vybavené systémom umelého zasnežovania.

Podhorie Západných Tatier je zaujímavé aj pre iných, ako len zjazdových lyžiarov. Pre bežkárov sú k dispozícií dlhé kilometre upravovaných tratí.

Samozrejmosťou lyžiarskeho strediska sú doplnkové služby ako bufet, požičovňa lyžiarskeho vybavenia čí kompletná ponuka ubytovacích služieb.

Príroda je tu skutočne krásna. V blízkom okolí nie je núdza ani o množstvo kvalitných služieb služieb a atrakcií pre každého. Dobrým tipom na výlet po Liptove sú napríklad Demänovské jaskyne. Tento región je mimoriadne prívetivý pre milovníkov relaxu. Zavítajte do moderného aquaparku v Bešeňovej, kde pribudla zaujímavá toboganová veža. Alebo do najznámejšieho aquaparku Slovenska, do Tatralandie. Množstvo bazénov, tobogánov, výriviek a trysiek je to najlepšie, čo si môžete dopriať po výbornej lyžovačke.

Ubytovacie kapacityRačkovej doline sú mimoriadne široké. Populárnym je miestny kemp, pre tých náročnejších je k službám niekoľko horských hotelov. Ďalšie ubytovacie kapacity v okolí ponúkajú dedinky na podhorí, kde si môžete vybrať niektorý z privátov či penziónov.

Račkova dolina je známym turistickým cieľom, jej svahy sú však stále pomerne neznáme. Pokiaľ obľubujete ničím nerušenú lyžovačku v prekrásnom prostredí, už viac nemusíte hľadať.

... zobraziť viac

Chata Lesovňa

0,2 km od Lyžiarske stredisko Račkova dolina, Pribylina, v re...
Chata v Západných Tatrách, ticho a pokoj

Apartmán Pod Klinom

3,4 km od Lyžiarske stredisko Račkova dolina, Pribylina, na o...
Luxusný apartmán v blízkosti skanzenu

Vila Karoli

3,8 km od Lyžiarske stredisko Račkova dolina, Pribylina, na o...
Moderné izby aj apartmán pod Tatrami

Zrub Alpinus

3,9 km od Lyžiarske stredisko Račkova dolina, Pribylina, v rekreačnej oblasti, pri l...
Tatranská dovolenka - u nás ako doma

Chata u Paliho 2

3,9 km od Lyžiarske stredisko Račkova dolina, Pribylina, v re...
Nadherná chata v krásnom prostredí!

Dovolenkový Dom Pribylina

4,0 km od Lyžiarske stredisko Račkova dolina, Pribylina, v obci / v meste
Útulný domček pod Západnými Tatrami

Apartmány Matilda

4,2 km od Lyžiarske stredisko Račkova dolina, Pribylina, v ob...
v Podtatranskom srdci, moderné apartmány

Rekreačný dom a privát Pallo

4,2 km od Lyžiarske stredisko Račkova dolina, Pribylina, na o...
Komfortné ubytovanie v krásnom prostredí

Penzión TOMI

4,3 km od Lyžiarske stredisko Račkova dolina, Pribylina, na o...
Nádherné výhľady z okien a záhrady

Ubytovanie u Betuša

4,4 km od Lyžiarske stredisko Račkova dolina, Pribylina, v ob...
Nové a komplet vybavené ubytovanie!