Relax v útulnej 117 ročnej chalúpke

Cottage Panorama Liptov sa nachádza v malebnej dedinke Liptovská Kokava. 117 ročná zrekonštruovaná a útulná chalúpka zaručuje nezabudnuteľnú dovolenku s Vašimi blízkymi.

Región Liptova je obklopený nádhernou prírodou, popretkávanou turistickými chodníčkami. Vyberiete sa objavovať Tichú, Račkovu či Kôprovú dolinu. Navštívite Múzeum liptovskej dediny v Pribyline alebo Demänovskú jaskyňu slobody. V lete sa osviežite v bazénoch Aquaparku Tatralandia, vodného raja Bešeňová a vyskúšate si vodné športy na vodnom diele Liptovská Mara. Cyklotrasa Vás zavedie z Liptovskej Kokavy cez obec Hybe až do Národnej prírodnej rezervácie Machy. Atraktívne zjazdovky Vám ponúka Lyžiarske stredisko Podbanské, Ski Bachledka a Jasná - Nízke Tatry.

Cottage Panorama Liptov poskytuje celoročné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 8 osôb. V spoločenskej miestnosti sa zohrejete pri štýlovom krbe, zabavíte sa sledovaním televízora so satelitným príjmom alebo hraním spoločenských hier a detských hier či šípok. Oba pohodlné gauče v tejto miestnosti v prípade potreby poslúžia ako prístelky, zakaždým pre 1 osobu. V kuchyni nájdete kompletné vybavenie zahŕňajúce keramickú varnú dosku, elektrickú rúru, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, umývačku riadu a chladničku s mrazničkou.

V každej z útulne zariadených 3-lôžkových spální sa nachádza jedna manželská posteľ, jedno samostatné lôžko, detská postieľka aj prenosné rádio. K dispozícii Vám je tiež moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri si počas letných večerov posedíte na záhradnej hojdačke, v altánku s vonkajším posedením, grilom, ohniskom a kotlíkom. Vaše ratolesti isto zabaví pieskovisko, hojdačka či trampolína. Svoje bicykle, lyže a inú športovú výbavu si odložíte v priestore na to určenom. Tešíme sa na Vás v Cottage Panorama Liptov!


Preferujeme: Rodiny s deťmi