v Podtatranskom srdci, moderné apartmány

Prijmite pozvanie do nových Apartmánov Matilda, ktoré ležia v podtatranskej obci Pribylina, v nádhernej prírode. Naše ubytovanie je rajom pre všetkých, ktorí hľadajú oddych tela aj mysle od starostí každodenných dní.

Obec Pribylina je vyhľadávaná nielen turistami ako aj cyklistami, aj ľuďmi preferujúcich nenáročné prechádzky prírodou. Výborne padne prehliadka Múzea liptovskej dediny, Považskej lesnej železnice alebo drevuliakov v Račkovej doline. Odvážnejší môžu vyskúšať splav Belej. Súlad mysle, duše a tela si doprajte vo wellness centre okolitých hotelov alebo sa navyše zabavte aj v Aquaparku Tatraladia. V zime odporúčame lyžovanie vo Vysokých Tatrách, v Račkovej doline alebo zavítajte na svahy okolitých stredísk.

Celoročne prístupné Apartmány Matilda ponúkajú priestor pre pobyt až 18 osôb. Ubytovať sa u nás môžete v týchto ubytovacích jednotkách:
- troch 2-lôžkových izbách, každá s manželskou posteľou,
- jednom 6-lôžkovom apartmáne, ktorý tvorí jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a dvomi rozkladacími posteľami,
- jednom 6-lôžkovom apartmáne, ktorý disponuje tromi 2-lôžkovými spálňami v každej s manželskou posteľou.

Každá izba aj apartmán má vo výbave televízor s káblovým príjmom a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V apartmánoch navyše využijete kuchyňu, kde je elektrický varič, chladnička a rýchlovarná kanvica. V objekte je samozrejmé WiFi pripojenie na internet zadarmo.

Dovolenkári, ktorí radi opekajú poteší záhrada. Práve v nej je k dispozícii terasa s posedením, záhradným krbom a grilom. Deti sa zabavia na ihrisku s trampolínou a pieskoviskom. Vieme ponúknuť priestory na uschovanie bicyklov a lyží. K dispozícii máme 4 parkovacie miesta pri objekte. Tešíme sa na Vás!