Nový vintage apartmán, super lokalita!

V liptovskej obci Liptovská Kokava, s výhľadom priamo na majestátny Kriváň, sa nachádza náš novo zrekonštruovaný Apartmán u Janky. Ideálny je pre páriky, rodinku i menšiu skupinku priateľov.

Z obce sa môžete vydať priamo do Tatier, kde si užijete turistiku plnými dúškami. Výbornou možnosťou na rodinný výlet je prechádzka popri Štrbskom plese alebo tiež celodenná túra na samotný Kriváň. Príjemný relax a pre detičky najmä zábavu ponúka Aquapark Tatralandia, wellness s bazénmi v Hoteli Permon i Termal Raj Liptovský Ján. Lákadlom pre milovníkov adrenalínu je splavovanie divokej rieky Belá. V zime si vychutnáte zasneženú krajinu počas bežkovania alebo lyžovania v lyžiarskych strediskách Jasná - Nízke Tatry, Ski Centrum Opalisko - Závažná Poruba i Snow Park Štrbské pleso.

Apartmán u Janky so súkromným vchodom má pre Vás dvere otvorené počas celého roka. Ponúkame Vám príjemné a útulné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 4 hostí. Nábytok v apartmáne je zrekonštruovaný šikovnou majiteľkou Jankou.

Apartmán pozostáva z obývacej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom a pohovkou, ktorú je možné po rozložení využiť ako prístelku pre dve osoby. Z tejto miestnosti vedie vstup na vlastný balkón. S obývacou miestnosťou je prepojená vintage kuchynka so sklokeramickým sporákom s elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a jedálenským posedením.

Súčasťou apartmánu je spálňa s manželskou posteľou ako aj kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a fénom. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

Posedieť si môžete na záhradnej hojdačke i v altánku, kde je k dispozícii gril a záhradný krb. Na zaparkovanie áut využijete priestor pri ubytovaní. Tešíme sa na Váš pobyt v Apartmáne u Janky.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá