Deti do 6 rokov zadarmo

Nadštandardne vybavený Penzión Pod Kriváňom sa nachádza v peknom prostredí Liptova v dedinke Dovalovo pri Liptovskom Hrádku.

Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoj, troj a štvorlôžkových izbách a dvoch apartmánoch. Každá izba a apartmán má vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa + toaleta), LCD televízor, satelit, WiFi internet a zariadenú kuchynku (dvojplatnička, chladnička, rýchlovarná kanvica, kompletný jedálenský servis). Dve liptovské izby sú s krbom. Časť apartmánov má terasu alebo balkón. Dokonalý relax zažijete v našom wellness svete (masážna vírivka pre 5 osôb, sauna pre 6 osôb).

Relaxovať môžete v spoločenskej miestnosti s krbom a televízorom. Vo vinárničke si môžete zahrať elektronické šípky. V pekne upravenej záhrade je Vám k dispozícii záhradný altánok, krb, gril, minifutbal, lehátka i horské bicykle. Deti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku s trampolínou. Samozrejmosťou je parkovisko monitorované kamerovým systémom.

Hosťom podávame uvítací drink. Predávame Liptov region card - zľavová karta na lyžovanie, aquaparky a iné atrakcie.

V blízkom okolí máte lyžovanie, rafting, aquaparky, múzeum Liptovskej dediny - skanzen. Do Vysokých Tatier na Štrbské pleso je to len 20 minút, do Jasnej 25 minút.