Nové a komplet vybavené ubytovanie!

Ubytovanie u Betuša je situované v krásnom tichom prostredí malebnej podtatranskej obce Pribylina, nachádzajúcej sa v okrese Liptovský Mikuláš.

Výborná poloha obce v obklopení prekrásnej okolitej prírody Západných, Nízkych aj Vysokých Tatier poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti aktívneho oddychu a relaxácie. Okrem podnikania množstva príjemných turistických prechádzok a cyklistických túr si Váš pobyt môžete spríjemniť taktiež prehliadkou miestneho skanzenu - Múzea liptovskej dediny. Výborné podmienky tu majú taktiež všetci milovníci hubárčenia a zberu lesných plodov. Navštíviť sa určite oplatí aj neďalekú Važeckú a Stanišovskú jaskyňu, termálne kúpalisko v Liptovskom Jáne, priehradu Liptovská Mara s možnosťou vodných športov či obľúbený vodný svet Tatralandia. V zimnom období si v okolitých lyžiarskych strediskách prídu na svoje všetci priaznivci zimných športov, či už sa jedná o klasické zjazdové lyžovanie, snowboarding alebo bežkárske trate.

Celoročne ponúkame našim hosťom príjemné - cenovo výhodné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 11 osôb v dvoch objektoch. Ubytovanie u nás je vhodné tak pre jednotlivcov, páry ako aj rodinky s deťmi. Nájdete u nás aj ubytovanie pre náročných hostí, ktorí hľadajú niečo na úrovni za dobrú cenu.

K dispozícii pre Vás máme pripravené nasledovné možnosti ubytovania (ubytovanie č. 2 a č. 3 je situované na jednom poschodí s balkónom):

1. Apartmán na prízemí pre 2 až 4 osoby - obývačka s kuchyňou, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, toaleta
2. Apartmán na poschodí pre 2 osoby - obývačka s kuchyňou, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa s toaletou
3. Štúdio na poschodí pre 2 osoby – manželská posteľ, kuchynka, kúpeľňa s toaletou
4. Štúdio na prízemí pre 2 osoby – kuchyňa, kúpeľňa s toaletou, izba s manželskou posteľou
5. Turisticka izba – malá jednolôžková izba s TV, chladničkou, varičom, kúpeľňa s toaletou

Výborne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia vo veľkej záhrade ubytovania, ktorej plody môžete aj bezplatne ochutnať. Pripravený je tu pre Vás altánok s vonkajším posedením s možnosťou grilovania na prenosnom grile a záhradnom krbe. Vaše ratolesti sa tu môžu vyšantiť na trávniku, zahrať s hračkami, či spoznať aj naše domáce zvieratká. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vás.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá