Nádherné výhľady z okien a záhrady

Penzión TOMI v Pribyline - to je príjemné ubytovanie, tiché prostredie, nezabudnuteľné výhľady na Vysoké, Západné a Nízke Tatry.

Ubytovanie:
- Apartmán 1. poschodie - 3 spálne, ideálne pre 4 - 6 osôb, maximálne 10 osôb,
- Apartmán podkrovie - 3 spálne, ideálne pre 4 - 6 osôb, maximálne 9 osôb.

Oba apartmány majú veľké, veľmi dobre vybavené kuchyne, ktoré môžu slúžiť aj ako spoločenská miestnosť. Vybavenie kuchyne s balkónom v Apartmáne na 1. poschodí: plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, chladnička, rádio, pohodlné stolovanie. Tri spálne. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a dvoma umývadlami. Samostatná toaleta.

Vybavenie kuchyne v Apartmáne v podkroví: sklokeramická varná doska, mini rúra, mikrovlnná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, chladnička, pohodlné stolovanie. Tri spálne. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou. Samostatná toaleta.

Zadarmo poskytujeme - internetové pripojenie WiFi, veľkú záhradu s posedením vhodná na loptové hry, pieskovisko a trampolínu pre detičky, bezplatné parkovanie áut, úschovňu bicyklov aj lyží. Môžete si objednať raňajky.

Atrakcie: Pribylina má vynikajúcu polohu, vhodnú pre vysokohorskú turistiku, cykloturistiku, splav rieky Belá, návštevu historických pamiatok, neďalekých termálnych kúpalísk či jaskýň. Je východiskom na pohodlné vychádzky, ale i náročné túry počas celého roka. V zime okolie ponúka kvalitné bežecké trate s čarokrásnymi výhľadmi a tiež komplexne vybavené lyžiarske strediská pre zjazdové lyžovanie.