Nádherné výhľady z okien a záhrady

Penzión TOMI sa nachádza v tichom prostredí na okraji obce Pribylina v lone majestátnych hôr severného Slovenska. Ponúka Vám nezabudnuteľné výhľady na Vysoké, Západné a Nízke Tatry. Nájdete tu príjemnú rodinnú atmosféru s možnosťou vlastného stravovania.

Penzión má vynikajúcu polohu, vhodnú pre vysokohorskú turistiku, cykloturistiku, splav rieky Belá, návštevu historických pamiatok, neďalekých termálnych kúpalísk, či jaskýň. Je východiskom na pohodlné vychádzky, ale i náročné túry počas celého roka. V zime okolie ponúka kvalitné bežecké trate s čarokrásnymi výhľadmi a tiež komplexne vybavené lyžiarske strediská pre zjazdové lyžovanie.

Penzión disponuje celkovou kapacitou pre 19 osôb v dvoch apartmánoch. Ubytovanie Vám ponúkame počas celého roka. Môžete si rezervovať zakaždým celé poschodie – apartmán, výnimočne Vám vieme poskytnúť ubytovanie v niektorej zo 6-tich izieb.

Na 1. poschodí sa nachádza apartmán tvorený dvomi 4-lôžkovými izbami, jednou 2-lôžkovou izbou, kuchyňou s balkónom a pohodlným stolovaním (plynový sporák s elektrickou rúrou, kávovar, rýchlovarná kanvica, chladnička, rádio). Rovnako tu využijete kúpeľňu so sprchovacím kútom a dvoma umývadlami, samostatnú toaletu.

V podkroví sa nachádza apartmán s tromi 3-lôžkovými izbami, kuchyňou so stolovaním (sklokeramická varná doska, rýchlovarná kanvica, kávovar, chladnička, mikrovlnná rúra aj prípojka na káblovú televíziu) a kúpeľňou s vaňou, ale i sprchovacím kútom a samostatnou toaletou.

Všetky izby sú vybavené farebným televízorom s pripojením na káblovú televíziu.V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V prípade potreby je Vám k dispozícii aj úschovňa lyží a bicyklov.

Vašim detičkám radi poskytneme sánky, prípadne detskú jedálenskú stoličku. Záhrada s veľkou trávnatou plochou je vhodná nielen na opaľovanie či loptové hry, ale je v nej dostatok priestoru i na parkovanie. Nájdete tu tiež záhradné posedenie s ohniskom vhodným na opekačku a grilovačku. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami.