Útulná nová chata s krbom, na Liptove

POZOR - voľný termín na Vianoce a Silvestra :)

Pokiaľ túžite tráviť čas s najbližšími v štýlovom a moderne zariadenom ubytovaní, pozývame Vás k nám, do Chaty Laurinka. Chata je situovaná v jedinečnom horskom prostredí Liptova, poblíž mesta Liptovský Hrádok.

Na Liptove zažijete takmer všetko - krásnu prírodu Nízkych aj Západných Tatier, návštevu hradu Liptovský Hrádok, plávanie aj letné športy na Liptovskej Mare, aquapark Tatralandia či systém Demänovských jaskýň. Nevynechajte ani návštevu Zoo Kontakt, lietanie v Hurricane Factory alebo svet miniatúr - Tatrapolis. V zime si zalyžujete na Čertovici alebo v špičkovom stredisku Jasná - Nízke Tatry.

Celoročne Vám ponúkame na prenájom Chatu Laurinka, ktorá disponuje kapacitou pre 9 hostí. Prízemie chaty tvorí spoločenská miestnosť s krbovou pieckou, televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami, jedálenským a gaučovým sedením. Chutné jedlá si môžete uvariť v kompletne zariadenej kuchyni. Na prízemí sa nachádza aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, a detský kútik s hračkami.

Na poschodí využijete tri spálne, ktoré poskytujú pohodlie a nabúdzajú príjemnú atmosféru. K dispozícii je jedna 2-lôžková (s manželskou posteľou), jedna 3-lôžková (s manželskou posteľou a jedným lôžkom) a jedna 4-lôžková spálňa (s dvomi manželskými posteľami). Každá spálňa je dovybavená balkónom. Súčasťou poschodia je ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Exteriér chaty ponúka priestor na trávenie chvíľ v altánku s posedením. Máme u nás aj gril, kotlík, ohnisko a záhradnú hojdačku. Deti sa zabavia v pieskovisku alebo na preliezkach. Vieme Vám zapožičať žehličku a detskú postieľku (treba nahlásiť vopred). Parkovanie vozidiel je možné priamo vo dvore. Príďte. Tešíme sa na Vás.