Záhradný krb, trampolína, pri kúpalisku!

Ubytovanie Miško sa nachádza v Levočskej doline, iba 300 metrov od Bio kúpaliska Levočská dolina a zároveň iba 250 metrov od lyžiarskeho vleku. Ubytovanie je svojou výhodnou polohou výborným miestom pre Vašu letnú aj zimnú dovolenku. Radi privítame rodinky s deťmi, skupinky turistov i relaxujúcich rekreantov.

Garantujeme Vám, že v tomto krásnom kraji sa počas svojho pobytu rozhodne nebudete nudiť. Ak máte radi históriu, určite navštívte Chrám svätého Jakuba, levočskú radnicu alebo majestátny Spišský hrad. Vaše detičky poteší návšteva ZOO v Spišskej Novej Vsi a príjemne si posedíte aj v miestnych reštauráciách s kaviarničkami. Prírodné krásy môžete obdivovať pri turistike naprieč Slovenským rajom. Či už sa rozhodnete túru absolvovať pešo alebo na bicykli, zaručene na Vás čakajú nádherné výhľady na celý kraj.

Ubytovanie Miško poskytuje svojim hosťom celoročne útulné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 16 osôb. Zvoliť si tu môžete z nasledovných možností ubytovania:

- 2x 3-lôžková izba s manželským a samostatným lôžkom,
- 1x 3-lôžková izba s manželským a samostatným lôžkom ako aj jednou prístelkou,
- 1x apartmán s jednou 2-lôžkovou spálňou (so samostatnými lôžkami) a jednou 3-lôžkovou spálňou s možnosťou jednej prístelky (s manželským a samostatným lôžkom).

Všetky izby aj apartmán disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Hostia vo dvoch 3-lôžkových a jednej 3-lôžkovej izbe s prístelkou majú k dispozícii veľkú jedáleň s televízorom so satelitným príjmom a plne vybavenú kuchyňu s elektrickým varičom (dvojplatničkou), rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a toasterom.

V apartmáne okrem spální a kúpeľne nájdete aj vlastnú kuchyňu s rovnakým vybavením (výnimkou je keramická varná doska s rúrou) a obývaciu miestnosť s televízorom so satelitným príjmom. V priestoroch celého ubytovania je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Chvíľky radosti a pohody s rodinou si vychutnáte aj pri grilovačke, opekačke alebo varení kotlíkového gulášu. Alebo si môžete len tak poleňošiť v našom altánku. Vaše ratolesti sa medzitým vyskáču na trampolíne alebo ponaháňajú na záhrade. Na požiadanie Vám zabezpečíme detskú postieľku. Ak k nám zavítate s Vašou športovou výbavou, radi Vám ju starostlivo uschováme v miestnosti na to určenej.

Navštívte nás čoskoro a prežite svoju dovolenku snov. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá