V krásnom prostredí pri zjazdovke

Chata Pod Lesom sa nachádza na Spiši, v krásnom prostredí Levočských vrchov blízko lyžiarskeho strediska Ski centrum Levoča (300 metrov). Chata Vám ponúka ubytovanie s kapacitou 14 lôžok a je rozdelená na dve samostatné ubytovacie jednotky, ktoré si môžete prenajať samostatne alebo spolu ako celú chatu.

Časť A je tvorená apartmánom pre dvoch dospelých s dvoma deťmi. Apartmán má dvojlôžkovú spálňu, rozkladaciu koženú sedačku, LCD televízor so satelitom, vlastnú kompletne zariadenú kuchyňu a kúpeľňu s toaletou.

Časť B pozostáva z priestrannej spoločenskej miestnosti spojenej s kompletne zariadenou kuchyňou, jedálenským posedením a koženou rozkladacou sedačkou (možnosť prísteliek). Nechýba ani LCD televízor so satelitom. Na prízemí je tiež kúpeľňa s toaletou. Na poschodí sa nachádzajú dve štvorlôžkové izby, s možnosťou doplnenia jednej prístelky.

Chata stojí na tichom pozemku pod lesom. Atmosféru dodáva blízky potôčik. Pri chate môžete grilovať, opekať alebo variť guľáš. Deti si prídu na svoje na detskom ihrisku s prieliezkami, hojdačkami a šmýkačkou. Parkovať môžete priamo pri objekte. Blízke okolie Vám ponúka možnosť lyžovania, turistiky a cykloturistiky. Za návštevu stojí aj historické centrum mesta Levoča.