Výnimočné ubytovanie, nádherná záhrada

Plánujete tráviť dovolenku blízko Vysokých Tatier alebo Slovenského raja? Ponúkame Vám luxusné ubytovanie v ubytovacom zariadení Privát Janka. Privát nájdete na okraji obce Tvarožná zhruba 9 km od Kežmarku a 5 km od termálneho kúpaliska Vrbov. Do Vysokých Tatier to budete mať len 18 km a ak sa budete chcieť vybrať na turistiku do Slovenského raja je to 23 km od nás.

Privát Janka sa nachádza na obrovskom pozemku s rozlohou až 10 000 m2. Toto miesto je priam ideálne na pokojnú dovolenku kde Vás môže prebudiť len vtáčí spev alebo žblnkot tečúcej vody.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v troch dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v dvoch dvoj a trojlôžkových apartmánoch s možnosťou prístelky. Izby a apartmány majú televízor, satelit, rádio, vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom a toaletou.

Apartmán sa skladá z dvoch izieb (bez kuchynky). Na prízemí ubytovania je kuchyňa s chladničkou, mikrovlnou rúrou, varnou kanvicou, spojená s priestrannou jedálňou s televízorom a posedením.

Voľné chvíle si môžete spríjemniť posedením v záhrade pri jazierku alebo v záhradnom altánku s možnosťou opekania a grilovania. Grilovať môžete pstruhy, ktoré si vlastnoručne ulovíte v jazierku. Ak ste vášniví športovci alebo máte energie na rozdávanie, zahráte si tu minifutbal, šípky, bedminton, stolný tenis, stolný futbal, loptové hry, tenis a rôzne iné športy. K dispozícii je Vám viacúčelové športové ihrisko s umelým trávnikom.

Naši najmenší návštevníci tu majú pripravené veľké detské ihrisko s rôznymi atrakciami ako sú preliezky, hojdačky, šmýkačky a podobne. Parkovanie máte zabezpečené na priestrannom parkovisku. Okolie skrášľujú panoramatické výhľady na štíty Vysokých Tatier.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá