Príjemné ubytovanie za rozumnú cenu

Príjemné ubytovanie v turisticky známom regióne Spiš v malebnej obci Iliašovce v predhorí Slovenského Raja. Ponúkame Vám ubytovanie v troch nových kompletne vybavených apartmánoch :)

A: Príjemný 3-lôžkový apartmán má vlastný vchod, samostatnú spálňu (3 lôžka), televízor, WiFi pripojenie, plne vybavenú menšiu kuchynku (chladnička, plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlnná rúra a varná kanvica). Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa + WC).

B: Útulný 3-lôžkový apartmán má vlastný vchod, samostatnú spálňu (3 lôžka), televízor, WiFi pripojenie, plne vybavenú priestrannú kuchyňu s posedením (chladnička, plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlnná rúra a varná kanvica). Vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa + WC).

C: Rodinný 6-lôžkový apartmán má vlastný vchod, dve samostatné spálne (2x 3 lôžka), LCD televízor, WiFi pripojenie, plne vybavenú väčšiu kuchyňu s jedálenským posedením (chladnička s mrazničkou, keramická varná doska, mikrovlnná rúra a varná kanvica). Súčasťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

Ubytovanie je vhodné pre rodinky s deťmi ako aj pre páriky, resp. skupinky priateľov, ktoré si radi doprajú príjemné ubytovanie za výhodné ceny.

Vo dvore pri apartmánoch je vonkajšie posedenie a gril, kde si návštevníci môžu len tak posedieť, zrelaxovať alebo ugrilovať niečo dobré pod zub.

V prípade, že hľadáte krátkodobé alebo dlhodobé ubytovanie na Spiši, blízko Spišskej Novej Vsi alebo Slovenského raja, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pripravíme bezkonkurenčnú ponuku. Ďakujeme a tešíme sa na Vás.

Podmienky stornovania pobytov:
Zrušenie rezervácie 7 dní pred nástupom na pobyt - Storno poplatok 30% zo zaslanej zálohy
Zrušenie rezervácie 3 a menej dní pred nástupom na pobyt - Storno poplatok 100% zo zaslanej zálohy