Krásna rodinná chata priamo oproti vleku

Chata je situovaná v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, v atraktívnej časti malebnej obce Mýto pod Ďumbierom, priamo oproti svahu lyžiarskeho strediska Mýto pod Ďumbierom.

Výborná poloha chaty v kombinácii so zabezpečeným komfortom ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti aktívneho oddychu, relaxácie ako i športového vyžitia a turistiky. Spríjemniť Váš pobyt si môžete okrem podnikania množstva turistických a cyklistických túr krásnou okolitou prírodou aj hraním golfu, squashu, bowlingu či jazdením na koni v jazdeckej škole umiestnenej na farme vo vzdialenosti len 150 metrov od chaty. V zimnom období si tu prídu na svoje všetci milovníci lyžovania a snowboardingu, ktorým sú k dispozícii kvalitné služby susedného lyžiarskeho strediska Mýto pod Ďumbierom.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v samostatnej štýlovo vybavenej drevenici, ktorá je svojim interiérom a výborným dispozičným riešením prispôsobená pre pohodlné ubytovanie až 15 osôb. V drevenici je hosťom k dispozícii 5 spální, tri 2-lôžkové izby, jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková izba. Pre zabezpečenie maximálneho komfortu hostí vo výbave každej izby nechýba televízor, možnosť využívania WiFi pripojenia na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Tri z izieb sú dovybavené navyše kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Pri väčšej skupine hostí je v chate možnosť využitia dvoch prísteliek a dvoch detských postieľok.

Pre príjemné trávenie Vášho voľného času nechýba v drevenici pekná spoločenská miestnosť s teplovodným krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD/DVD prehrávačom. Táto spoločenská miestnosť je súčasne prepojená s jedálenskou časťou a plne vybavenou kuchyňou, v ktorej okrem kompletného kuchynského príslušenstva s riadmi môžete využívať sklokeramickú dosku, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a chladničku. Vykurovanie drevenice je riešené kombináciou pevného a elektrického kúrenia.

Areál chaty je plne prispôsobený pre relax a oddych hostí. K dispozícii je Vám tu terasa s vonkajším bazénom (s priemerom 3 m), kryté vonkajšie posedenie s možnosťou opekania a grilovania na záhradnom grile. Pripravené pre Vás je tu taktiež ohnisko s posedením, kotlík a záhradná hojdačka. Vaše ratolesti môžete nechať vyšantiť na detskej preliezke so šmýkačkou a hojdačkou ako i v pieskovisku s hračkami. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov