Oddych, relax, rodinné oslavy

Penzión Úsmev je situovaný v malebnej horskej dedinke Arnutovce, len 5 km od turisticky veľmi vyhľadávaného strediska Čingov, nachádzajúceho sa v národnom parku Slovenský raj.

Ubytovanie Vám ponúkame v siedmych dvojlôžkových izbách, ktoré sú vybavené televízorom, satelitom a Wifi pripojením na internet. Samozrejmosťou každej izby je vlastná kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou. Päť z týchto dvojlôžkových izieb disponuje ešte podkrovnými izbami, s kapacitou ďalších 2 lôžok. Predstavujú tak skvelú voľbu ubytovania pre rodinky s deťmi, resp. skupinky priateľov.

Posedieť a oddýchnuť si je možné pri spoločenských hrách priamo v hale penziónu. Pri objekte sa nachádza zariadená letná kuchynka s posedením, kotlíkom, grilom a záhradnou hojdačkou. V menej priaznivom počasí môžete využiť aj náš "slovenský domček" s posedením.

Od 1.7.2017 bude stravovanie v penzióne individuálne - hostia majú okrem bežne dostupnej letnej kuchynky na dvore k dispozícii aj spoločnú kompletne vybavenú kuchyňu v dome. Využijete v nej inventár pre cca 25 osôb, dvojdrez, plynový sporák s elektrickou rúrou, 2 chladničky, umývačku riadu, nárezový stroj, kávovar, variče na vodu, mikrovlnú rúru a pod. Otvorená pre hosti bude počas pobytu aj jedáleň a zimná záhrada, ktoré môžete využívať aj na spoločné posedenie a hry mimo Vašich izieb.

Ak si rezervujete celý objekt (pre min. 14 osôb), budete mať toto všetko k dispozícii len pre Vás. Máte možnosť stráviť krásnu dovolenku s rodinami, priateľmi, známymi. Deťom zabezpečia zábavu hojdačky, detská veža s pieskoviskom, trampolína, stolný tenis a terasa s detským domčekom.

Okolie penziónu ponúka veľa možností pre milovníkov prírody, turistiky a cykloturistiky. Priamo z penziónu je možné podnikať pešie túry po okolitých roklinách Slovenského raja, zdolať Suchú Belú, Sokoliu dolinu, Prielom Hornádu či pokochať sa výhľadom na známom Tomášovskom výhľade.