Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi

Ubytovanie Slov Raj sa nachádza v tichom prostredí Slovenského raja, v obci Arnutovce, len 5 km od známeho turistického strediska Čingov odkiaľ vedú známe turistické trasy naprieč Slovenským rajom (Prielom Hornádu, Sokolia dolina, Letanovský mlyn, Suchá belá, Tomašovský výhľad a Kláštorisko). V zimnom období si môžete zalyžovať v Levoči alebo v stredisku Plejsy, Porač či vo vzdialenejších lyžiarskych strediskách vo Vysokých Tatrách. Na výlet sa môžete vybrať na Spišský hrad, do historickej Levoče alebo do Dobšinskej ľadovej jaskyne. Menších návštevníkov poteší výlet do ZOO v Spišskej Novej vsi, kde je zároveň najvyššia kostolná veža na Slovensku (87 m).

Naším hosťom ponúkame ubytovanie s kapacitou 9 lôžok. K dispozícii je jedna dvojlôžková izba a dve dvojlôžkové izby s možnosťou jednej a dvoch prísteliek. Každá izba má televízor, satelit, chladničku, WiFi internet a vlastné sociálne zariadenie (sprchovací kút, umývadlo, toaleta). Jedna z izieb disponuje balkónom. Voľný čas s priateľmi môžete tráviť v spoločenskej miestnosť s kuchynskou linkou vybavenou elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou.

Vo dvore sme pre Vás pripravili záhradnú hojdačku, vonkajšie posedenie s ohniskom, kde môžete relaxovať opekať a grilovať. Svoje autá si bezpečne odparkujete priamo vo dvore ubytovania. Ubytovacie zariadenie je situované v pokojnom prostredí. Odporúčame ho hlavne rodinkám s deťmi. Tešíme sa na Vašu návštevu na Spiši v predhorí Slovenského raja.