Tiché, príjemné prostredie pre rodinky

Privát Michaela je situovaný v malej podtatranskej obci Vlková, neďaleko termálneho kúpaliska Vrbov a Aquacity Poprad. V blízkosti je Slovenský Raj a Vysoké Tatry.

Hosťom ponúkame ubytovanie v rodinnom dome so samostatným vchodom. K dispozícii sú dve dvojlôžkové izby a jedna štvorlôžková so spoločným sociálnym zariadením a kúpeľňou na chodbe. Tiež je tu jedna rodinná štvorlôžková izba s možnosťou prístelky s vlastným sociálnym zariadením. Jedlo si môžete pripraviť v plne zariadenej kuchyni. V celom objekte máte k dispozícii WiFi internet.

Radi Vás celoročne ubytujeme aj v našich 3 bungalovoch s celkovou kapacitou pre 11 osôb. Bungalovy sú umiestnené na spoločnom pozemku s Privátom Michaela. K dispozícii je:
- jeden 3-lôžkový bungalov so spoločnou terasou,
- jeden 4-lôžkový bezbariérový bungalov s balkónom,
- jeden 4-lôžkový bezbariérový rodinnný bungalov so spoločnou terasou.

Každý bungalov má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. 3-lôžkový a 4-lôžkový bungalov sú riešené formou štúdia, kde si zakaždým v menšom kuchynskom kútiku s drezom uvaríte vodu v rýchlovarnej kanvici alebo využijete elektrický varič. Rodinný 4-lôžkový bungalov je riešený formou apartmánu. V spálni sú umiestnené 2 lôžka, v obývacej miestnosti sú k dispozícii 2 prístelky, kuchynka s krbom a posedením. Na spoločnej terase so vstupom na záhradu si pohodlne posedíte pri opekaní dobrôt na záhradnom krbe.

Zrelaxovať a posedieť si môžete v altánku, kde je možnosť ugrilovať si niečo dobré pod zub. Vaše deti sa zatiaľ môžu hrať v pieskovisku a na detskom ihrisku. Nechýba ani veľká priestranná záhrada vhodná na loptové hry.