Na okraji lesa v tichom prostredí

Chata Bukovinka sa nachádza v malebnom a tichom prostredí západnej časti Levočských vrchov v katastri obce Dravce. Poloha chaty praje hlavne turistom, nakoľko chatu nájdete medzi Slovenským rajom a Vysokými Tatrami. Na skok od nás to máte na kúpalisko Vrbov, Aquacity Poprad či do historického mesta Levoča.

Chata je situovaná na peknom pozemku v bezprostrednej blízkosti lesa a krásnej prírody. Hosťom ponúka ubytovanie s kapacitou 10 lôžok. Na poschodí chaty sú k dispozícii dve trojlôžkové a jedna štvorlôžková spálňa. Nechýba tu ani kúpeľňa s toaletou. Prízemie chaty je určené na trávenie spoločných chvíľ s priateľmi či rodinou. Využívať tu môžete dve spoločenské miestnosť a kompletne zariadenú kuchyňu. Nechýba tu plazmový televízor, krb, kachľová pec, CD/DVD prehrávač a WiFi pripojenie na internet. Na terase pred chatou si môžete posedieť na záhradnom nábytku a ugrilovať niečo dobré pod zub. K dispozícii máte aj miestnosť na odkladanie bicyklov a športových potrieb. Parkovať môžete priamo pri objekte.

Chata je určená hlavne pre turistov a rodinky s deťmi. Na svoje si tu prídu milovníci prírody a pokoja. Príďte aj Vy spoznávať krásy Spiša. Radi Vás u nás privítame.