Ubytovanie v centre za výhodnú cenu

Príjemné Ubytovanie Alena nájdete v centre obce Hliník nad Hronom, v okrese Žiar nad Hronom. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

V letných mesiacoch sa môžete vybrať na turistiku či cykloturistiku po okolitej prírode. Krásny výlet je na Szabóovú skalu, Kamenné more vo Vyhniach, Vyhniansky travetín i Čertovu skalu. Ak zatúžite po osviežení odporúčame návštevu Plavárne a kúpaliska v Žiari nad Hronom, Termálneho kúpaliska v Sklených Tepliciaciach, Termálneho kúpaliska Katarína v Kremnici prípadne obľúbeného Vodného raja vo Vyhniach. Milovníci histórie zaiste ocenia návštevu Mincovne, Múzea mincí a medailí v Kremnici, Mestského hradu v Kremnici a veľa iných. V zimnom období si doprajete skvelú lyžovačku v lyžiarskych strediskách Ski Blanc Ostrý grúň a Salamadra Ski Resort.

Naším hosťom ponúkame celoročné ubytovanie v apartmáne s jednou spálňou s kapacitou pre tri osoby. Ubytovanie je vhodné najmä pre robotníkov hľadajúcich krátkodobé alebo dlhodobé ubytovanie za prijateľnú cenu.

Ubytovanie Alena pozostáva z obývacej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a gaučom. Súčasťou obývacej miestnosti je aj plne vybavený kuchynský kút s jedálenským posedením, plynovým varičom (dvojplatničkou), mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Po náročnom dni si pokojný spánok doprajete v 3-lôžkovej spálni so samostatnými lôžkami a krbovou pieckou. Samozrejmosťou vybavenia apartmánu je aj kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Hostia počas pobytu môžu využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri ubytovania si posedíte na pohodlnom sedení na terase, kde si vychutnáte skvelú večeru, či raňajky, prípadne chutný orosený nápoj. Na vyžiadanie Vám zapožičiame sušič na vlasy. V prípade potreby Vám vyperie vašu bielizeň (po dohode s majiteľkou). Parkovanie áut je možné pred objektom. Majiteľa je potrebné kontaktovať aspoň jeden deň pred príchodom na pobyt. Tešíme sa na Vašu návštevu.