Free WIFI, tichá poloha, vhodné pre páry

Zelený dom pri potoku Vám ponúka celoročné ubytovanie v krásnom prostredí Štiavnických vrchov v kúpeľnej obci Sklené Teplice.

Hostia majú k dispozícii poschodový domček s možnosťou ubytovania 6 osôb na prízemí: 1x 4-lôžková izba, 1x 2-lôžková izba. Je tu tiež spoločenská miestnosť s krbom (TV + SAT) spojená s kompletne vybavenou kuchyňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné WC. K dispozícii je aj vonkajšie posedenie v malej záhradke pred domom.

Na poschodí ponúkame hosťom dva plne vybavené apartmány s vlastným vchodom z terasy. Každý apartmán má kapacitu 3 osoby (manželská posteľ + prístelka) a je vybavený kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, TV + SAT. Kúrenie v apartmánoch je elektrické.

Kúpele Sklené Teplice ponúkajú možnosť celoročného kúpania v štyroch krytých bazénoch s termálnou liečivou vodou (37–42°C), najznámejší z nich je tzv. "Parenica" - jaskynný parný kúpeľ. Ide o európsky unikát - priamo v jaskyni vyviera do bazéna termálna voda s teplotou 42°C. Súčasťou kúpeľa je aj prírodná sauna.

V lete je otvorené termálne kúpalisko s 3 bazénmi: pre deti, pre seniorov a veľký bazén. V okolitých lesoch si na svoje určite prídu aj hubári. Pre lyžiarov sú k dispozícii neďaleké svahy Salamandra rezort pri Banskej Štiavnici alebo Krahule a Skalka pri Kremnici.
Len 12 km od Sklených Teplíc je starobylé banské mesto Banská Štiavnica (lokalita UNESCO), ktoré priam dýcha históriou (Starý a
Nový zámok, Banské múzeum, Kalvária). Neďaleko od Banskej Štiavnice vo Svatom Antone je poľovnícke múzeum v barokovo-klasistickom kaštieli.