Loading

Ubytovanie Vodný raj Vyhne

(86 objektov v okolí 25 km)
Vodný raj Vyhne

Vodný raj Vyhne

Vyhne

V najväčšom sopečnom pohorí Západných Karpát priamo v Štiavnických vrchoch sa nachádza obec Vyhne. Štiavnické vrchy sú súčasťou chránenej krajinnej oblasti a aj vďaka tomuto sa obec Vyhne môže pýšiť krásnou prírodou. Obec víta čoraz viac turistov a návštevníkov a hlavným lákadlom je vodný raj Vyhne, ktorý sa v obci nachádza.

Tento aquapark je k dispozícii svojím návštevníkom počas celého roka. Celoročná prevádzka prispieva k jeho výnimočnosti a tiež k tomu, že je čoraz viac vyhľadávaný. Obec Vyhne bola už v minulosti známa ako miesto kde bolo možné zrelaxovať a oddýchnuť si. V obci boli už v 14. storočí kúpele Vyhne, ktoré boli preslávené najmä kvôli svojej liečivej a termálnej vode. V súčasnosti je tu prameň termálnej vody s teplotou 36,5 °C a je bohatý na železo a rôzne iné minerály. Veľmi priaznivo pôsobí na kožné ochorenia, zápaly nervov, ženské ochorenia či stavy po operáciách. Okrem bazénov s termálnymi vodami, Vám vodný raj ponúka možnosť príjemne si oddýchnuť v suchej, parnej, bylinkovej saune,infrasaune, v jakuzzach, vychutnať si masáž v hydromasážnej vani alebo pod rukami masérov. Počas letných mesiacov môžu dovolenkári využiť bazény pod holým nebom a užiť si tak lúče slnka, alebo sa príjemne schladiť pod masážnymi sprchami. V tomto aquaparku nenájdete len obyčajné bazény. Každý z nich je pre návštevníkov niečím zaujímavý. Pre milovníkov zábavy sú k dispozícií tobogany, bazény kde si užijete vlnobitie či dokonca potápačskú záhradu. Ak si na aj na dovolenke radi zašportujete Vyhne Vám umožňujú využiť relaxačno - športové centrum, ktoré Vám ponúka príležitosť zahrať si bowling, squash, minigolf a nájdete tu aj tenisové alebo volejbalové kurty. Neďaleko obce sa nachádza aj areál kde si môžete zahrať paintball.

Počas dovolenky môžete zavítať aj do neďalekého historického banského mestečka Banská Štiavnica kde si viete pozrieť množstvo kultúrnych pamiatok. Spoznávanie kultúry a histórie Vám umožňuje aj stredoveké mestečko Kremnica vzdialené necelých 40 kilometrov. Okolie obce Vyhne ponúka aj milovníkom turistky široké možnosti ako sa na dovolenke nenudiť. Svojou výbornou pozíciou v Štiavnických vrchoch ponúka veľa príležitosti na absolvovanie turistiky či cykloturistiky. Je u množstvo turistických chodníkov ideálnych nielen pre náročných turistov, ale aj pre tých, ktorý majú radšej príjemné prechádzky spojené s poznávaním okolia.

Ubytovanie v obci Vám ponúkajú chaty, penzióny či hotely, ktoré Vám ponúkajú komfort a pohodlie.

Ak ste sa rozhodli stráviť dovolenku, ktorá bude plná oddychu, relaxu, a ktorá Vás nabije novou energiou Vodný raj Vyhne je miesto, na ktorom toto všetko nájdete. Okrem množstva relaxačných procedúr si tu užijete kopec zábavy. Zaujímavá je aj poloha aquaparku v rozprávkovej prírode Štiavnických vrchov. Táto dovolenka bude pre Vás predstavovať kopec zážitkov, zábavy a oddychu.

... zobraziť viac

Chata Vyhne

0,0 km od Vodný raj Vyhne, Vyhne, v rekreačnej oblasti, pri l...
CHATA pri Vodnom Raji Vyhne

Vila Park - apartmány

0,2 km od Vodný raj Vyhne, Vyhne, v obci / v meste, v centre mesta
Moderne a útulne zariadené ubytovanie.

Chaty REGIJA

0,3 km od Vodný raj Vyhne, Vyhne, v rekreačnej oblasti, v cha...
Chaty v príjemnom a pokojnom prostredí

Chata Valachovka

0,4 km od Vodný raj Vyhne, Vyhne, na okraji obce / mesta, pri...
Chata s krbom vhodná pre veľké skupiny,

Chata Astória

0,5 km od Vodný raj Vyhne, Vyhne, na okraji obce / mesta, pri...
Chata v blízkosti Vodného Raja Vyhne

Penzión na Slnečnej stráni

0,8 km od Vodný raj Vyhne, Vyhne, v rekreačnej oblasti
Blízko Vodného raja Vyhne s term. vodou

Drevenica Vyhne

0,8 km od Vodný raj Vyhne, Vyhne, na okraji obce / mesta, pri...
Rodinná atmosféra a MINI ZOO

Apartmánový dom BELLEVUE

1,1 km od Vodný raj Vyhne, Vyhne, na okraji obce / mesta, pri...
NOVÉ štýlové dvojlôžkové IZBY

Chata Joniska

1,1 km od Vodný raj Vyhne, Vyhne, v obci / v meste, pri lese...
Pokoj, ticho a krásna príroda

Chalupa Vyhne

1,9 km od Vodný raj Vyhne, Vyhne, na okraji obce / mesta, pri...
Na okraji lesa v tichom prostredí