Penzión len 50 m od termálnych kúpeľov

Srdečne Vás vítame v Penzióne Centrum**. Je obľúbeným rodinným penziónom, ktorý sa nachádza v jednom z najkrajších regiónov Slovenska – v Štiavnických vrchoch v srdci obce Sklené Teplice. Svojím rodinným charakterom, výbornou polohou priamo v centre a možnosťami ubytovania penzión uspokojí širokú paletu návštevníkov. Objekt je situovaný priamo v centre cestovného ruchu - kúpeľného mestečka Sklené Teplice, kde si oddýchne Vaše telo aj duša.

U nás sa ubytujete celoročne s maximálnou kapacitou 27 lôžok vrátane prísteliek. S radosťou privítame rodiny s deťmi, skupiny priateľov, seniorov i zaľúbené páry.

Penzión Centrum ponúka 2-lôžkové izby, 2-lôžkové izby s prístelkou a jeden apartmánom pre dve osoby. Každá z ubytovacích jednotiek disponuje svojou vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Apartmán poskytuje navyše obývací priestor s gaučom a šikovný kuchynský kút, v ktorom si uvaríte niečo vynikajúce pod zub. Niektoré izby umožnia krásne výhľady z balkóna. Na prízemí penziónu sa nachádza recepcia s reštauráciou. V celom objekte môžete využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Strávte príjemné chvíle oddychu aj posedením v záhrade či opekaním vo vonkajšom krbe, k dispozícií je tu kotlík a všetko potrebné na grilovačku zadarmo. Svoje autá zaparkujete bezpečne pri objekte.

Sklené Teplice a ich okolie už očarili mnohých návštevníkov, aj vďaka tomu, že okrem nádhernej prírody sa tu nachádzajú pramene s termálnou vodou. Jej priaznivé účinky sú známe od nepamäti. Pramene majú teplotu od 37 – 52 st.C° a vysoký obsah železa priaznivo pôsobia na zápaly nervov, zhybové a svalové reumatizmy , stavy po operáciách a dušenú vyčerpanosť. Preto našim návštevníkom odporúčame vyskúšať kúpeľ Márie Terézie alebo Jaskynný kúpeľ.

Oblasť Štiavnických vrchov je zaujímavá najmä svojimi bohatými možnosťami na prežitie voľného času. Odporúčame Vám využiť mnohé cyklotrasy a turisticky značené chodníky. Obzvlášť zaujímavá je túra na najvyšší vrch Sitno, kde sa nachádza rozhľadňa ponúkajúca veľkolepý výhľad. V okolí sa nachádza Zveropark - Losia farma, kde si Vaše deti užijú zábavu a získajú mnoho užitočných vedomostí. Pre lyžiarov je pripravené neďaleké lyžiarske stredisko Salamandra Ski Resort.

Veríme, že nás čoskoro navštívite v Penzióne Centrum a budete sa cítiť skvele. Tešíme sa na Vašu návštevu!