Chaty v príjemnom a pokojnom prostredí

Chaty REGIJA sú situované v pokojnej časti malebnej obce Vyhne, nachádzajúcej sa v krásnej prírode Štiavnických vrchov. Ubytovanie v našich chatách je veľmi vhodné pre návštevníkov, ktorí vyhľadávajú pokojné prostredie v prírode, ale zároveň chcú mať nablízku široké možnosti relaxu a atrakcií. Len 400 metrov od ubytovania môžu ubytovaní hostia využívať služby vodného raja Vyhne s ponukou termálnych relaxačných bazénov. Navštíviť môžete aj známe Kamenné more či Vyhniansky travertín. Blízke okolie ponúka taktiež bohaté možnosti turistiky a cyklistiky.

Pre našich hostí poskytujeme ubytovanie s celkovou kapacitou 19 osôb v dvoch samostatných chatách, pri ktorých nechýba možnosť vonkajšieho posedenia v altánku, grilovania na záhradnom grile a opekania pri otvorenom ohnisku.

Chata 1 disponuje kapacitou 11 osôb. Je tvorená z dvoch kompletne vybavených apartmánov so samostatnými vchodmi. Súčasťou oboch apartmánov je kúpeľňa s toaletou a plne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, súčasne využiteľná ako spoločenská miestnosť. V apartmáne na prízemí majú hostia k dispozícii dve spálne, jednu dvojlôžkovú a jednu trojlôžkovú. Apartmán umiestnený na poschodí sa skladá z dvoch trojlôžkových spální, pričom každá z nich má vlastnú kúpeľňu s toaletou a balkón.

V chate 2 sa pohodlne ubytuje 8 osôb v jednej dvojlôžkovej izbe a dvoch trojlôžkových izbách. Aj v tejto chate môžu hostia využívať na prípravu chutnej domácej stravy plne zariadenú kuchyňu s jedálenským posedením a spoločnú kúpeľňu s toaletou.

Ubytovanie v našich chatách je vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi, ktoré určite pri chatách ocenia pieskovisko, rodinné a firemné stretnutia, športové sústredenia, školské stretávky alebo posedenia v kruhu priateľov pri guľáši či grilovačke. Pri chate 1 sa nachádza prenosný krb a ohnisko, pri chate 2 je murovaný krb. Parkovanie áut je zabezpečené priamo v areáli chát. Tešíme sa na Vašu návštevu.