NOVÉ štýlové dvojlôžkové IZBY

Ubytujte sa v štýlovom Apartmánovom dome BELLEVUE situovanom v pokojnej časti obce Vyhne. Prežiť nezabudnuteľnú, relaxačnú dovolenku tu môžete aj vďaka saune a jacuzzi, ktoré sú umiestnené v apartmánovom dome (záujem o využitie wellnessu je potrebné nahlásiť v objednávke).

V letnom období sa zabavíte a odreagujete v bazénoch a na toboganoch aquaparku vo Vodnom raji Vyhne. Nadšenci histórie ju spoznajú na blízkej zrúcanine hradu Revište či na Starom alebo Novom zámku v Banskej Štiavnici. Toto mesto sa nachádza len 12 km od ubytovania a ponúka rôzne množstvo aktivít počas celého roka. V zimnom období si zalyžujete v lyžiarskych strediskách Salamandra Resort, Skalka Arena Kremnica, Krahule.

V Apartmánovom dome BELLEVUE sa môžete ubytovať počas celého roka v samostatnom apartmáne č.1 s kapacitou 8 lôžok a dvoch samostatných izbách. V apartmáne č. 1 si hostia dokonale oddýchnu v 3 spálňach (1x2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, 1x2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a jedným pevným lôžkom a 1x3-lôžková spálňa so samostatnými posteľami). Svoj voľný čas a obľúbenú kávičku si vychutnáte v kruhu najbližších v spoločenskej miestnosti s televízorom alebo na slnečnej terase. Táto miestnosť je prepojená s plne vybavenou je kuchyňou, v ktorej si môžete pripraviť chutné jedlá. K dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Dve 2-lôžkové samostatné izby sú vhodné aj pre nezávislé skupiny. Každá disponuje vlastným WC a kúpeľňou. Vybudované boli v roku 2017. Izby sú vybavené chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, TV, WiFi, možnosť voľby manželskej postele alebo oddelených lôžok. Súčasťou týchto dvoch samostatných izieb je aj prekrytá terasa, kde môžete relaxovať alebo si pripraviť grilované špeciality.

Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo oproti ubytovaniu. Apartmánový dom sa nachádza neďaleko lesa - kto má rád prechádzky po okolitých kopcoch alebo hubárčenie príde si na svoje. Tešíme sa na Vás priatelia!