Vonkajšie sedenie a grilovanie vo dvore

Chalúpka pod orechom je situovaná v pokojnej časti kúpeľnej obce Podhájska, preslávenej komplexom termálneho kúpaliska s novovybudovaným wellness centrom Aquamarín. Ubytovanie je ideálne pre návštevníkov obľubujúcich tiché prostredie s dostatkom súkromia a vonkajší relax s možnosťou grilovania rôznych špecialít.

Ponúkame Vám ubytovanie v príjemnej chalúpke s celkovou kapacitou pre 15 až 19 osôb, ktorá je súčasne rozdelená na 4 pohodlné apartmány. Vybrať si môžete spomedzi jedného dvojlôžkového, jedného trojlôžkového a dvoch päťlôžkových apartmánov. V každom apartmáne je po dohode možnosť využitia jednej prístelky. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je televízor so satelitným príjmom a rádio v ich spálňovej časti. Väčšie päťlôžkové apartmány disponujú okrem spoločného vchodu a kúpeľne s toaletou aj spoločnou spoločenskou miestnosťou s možnosťou posedenia, ktorá je súčasne prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a dvomi chladničkami. Menší dvojlôžkový aj trojlôžkový apartmán je vybavený samostatným vchodom, vlastnou kúpeľňou s toaletou a kuchynským kútom, vhodným na prípravu vlastných chutných jedál. Využívať tu môžete okrem kompletného riadu aj varnú dosku, chladničku a rýchlovarnú kanvicu.

Pri chalúpke môžu ubytovaní hostia relaxovať na vonkajšom posedení pod krytou terasou alebo pri grilovaní na záhradnom krbe, umiestnenom na dvore oploteného pozemku objektu. Parkovanie je zabezpečené zdarma priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.