Príjemné cenovo výhodné ubytovanie.

Apartmánový dom u Bociana je situovaná v obci Plavecký Štvrtok, nachádzajúcej sa neďaleko Bratislavy vo vzdialenosti 12 km od Stupavy a 7 km od okresného mesta Malacky.

Ponúkame ubytovanie pre robotníkov, turistov ako aj obchodných cestujúcich v tichom prostredí na okraji obce, čo je ideálnym predpokladom na relax a pohodu počas celého Vášho pobytu. Po namáhavom dni budú Vašou oázou oddychu a pokoja zrekonštruované 2, 3 a 4-posteľové izby s vlastnou kúpeľňou a toaletou. Samozrejmosťou výbavy každej z izieb je televízor a WiFi pripojenie na internet.

Na prípravu stravy tu môžu ubytovaní hostia využívať priestrannú kuchyňu zariadenú sporákom, rýchlovarnou kanvicou, dvomi chladničkami s mrazákom, mikrovlnou rúrou a veľkým televízorom.

Pre hostí preferujúcich úplné súkromie máme k dispozícii dva 2 + 3 posteľové apartmány, ktoré sú využívané prevažne menšími pracovnými kolektívmi. Každý apartmán ma kuchynskú linku, sporák, chladničku, televízor a vlastnú kúpeľňu s toaletou. Benefitom je taktiež WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí apartmánového domu si hostia pochutnajú na výbornom čapovanom pive Starobrno pri obsluhe vždy milého a ústretového personálu. Piváreň zároveň slúži ako spoločenská miestnosť pre všetkých ubytovaných hostí, kde je pre ich zábavu umiestnený rovnako biliard a stolný futbal.

Oddelená zastrešená terasa apartmánového domu s kapacitou pre 60 hostí poslúži ako amfiteáter - pódium, ktoré je možné využiť aj na nácvik folklórneho súboru prípadne dychovky alebo na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí. Počas ubytovania poskytneme radi našim hosťom taktiež informácie o kultúrnych a turistických atrakciách v regióne Záhorie. Prijmite naše pozvanie.