Super ubytovanie v centre, aj dlhodobo

Naše Ubytovanie Martina sa nachádza v obci Plavecký Štvrtok, v blízkosti mesta Malacky. Ubytovanie je vhodné na dlhodobejší prenájom aj na pobyty na kratšiu dobu.

Ubytovanie Martina – to sú dve samostatne stojace ubytovne, ktorých kapacita je 16 osôb. K dispozícii máme:

- Menšiu ubytovňu, ktorú tvoria dve 3-lôžkové spálne, každá s televízorom a chladničkou – celková kapacita tak prestavuje ubytovanie pre 6 osôb. Jedlá si môžete pripraviť v kuchyni s plyn. sporákom s el. rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a veľkým jedálenským sedením. Kuchyňa slúži aj na stretávanie rekreantov. Hostia v tejto ubytovni môžu využívať kúpeľňu so sprchovacím kútom a samostatnú toaletu.

- Väčšiu ubytovňu, s dvomi 3-lôžkovými spálňami a jednou 4-lôžkovou. V každej spálni je televízor a chladnička. Kapacita ubytovne je 10 osôb. V ubytovni sa nachádza kuchyňa s plyn. sporákom s el. rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a veľkým jedálenským sedením. Kuchyňa je prepojená so spoločenskou miestnosťou s televízorom a gaučovým sedením. Hostia v tejto ubytovni môžu využívať dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a samostatnú toaletu.

V oboch ubytovniach je zaistené WiFi pripojenie na internet. V exteriéri každej ubytovne je altánok s posedením, grilom, kotlíkom a ohniskom. Po dohode Vám vieme uschovať športové potreby v garáži a zaistiť opranie bielizne. Parkovanie áut je priamo pri ubytovniach. Tešíme sa na Vás!

A čo robiť vo voľnom čase? Pokiaľ dostanete hlad, do 100 m sú v dosahu potraviny, reštaurácia aj ďalšie služby. Dobre zrelaxovať telo môžete vo vode v BIO bazéne Borovica - Kamenný Mlyn, na Jakubovských rybníkoch aj na Kúpalisku v Malackách. Navštíviť môžete tiež Múzeum Michala Tillnera, Malackú synagógu alebo Hrad Kuchyňa. V zimnom období odporúčame okrem korčuľovania na ľade aj lyžovanie v lyžiarskom stredisku Pezinská Baba.