Loading

Ubytovanie Ski Kľačno

(144 objektov v okolí 25 km)
Ski Kľačno

Ski Kľačno

Kľačno

Niektoré lyžiarske strediská sa nachádzajú na pomerne netradičných miestach. Možno by ste nepredpokladali, že za kvalitnou a lacnou lyžovačkou môžete ísť aj na Hornú Nitru, do okolia mesta Prievidza.

Práve tu sa nachádza dedinka Kľačno. Nájdete ju severne od Prievidze, niekoľko kilometrov pod hranicou Národného parku Malá Fatra. Zjazdovky sú len kúsok od obce, do ktorej to je iba 500 metrov. Parkovisko nájdete v tesnej blízkosti vlekov a preto sa nemusíte báť, že to bude na svah ďaleko.

Lyžiarske stredisko Kľačno sa nachádza v nadmorskej výške 450 – 650 metrov nad morom. To nie je mnoho, ale snehu je tu aj tak dostatok po dobu viac ako dvoch mesiacov. Zárukou snehu je severná orientácia zjazdoviek, do ktorých sa neopiera zimné ostré slnko. Zaujímavosťou je, že stredisko nemá systém umelého zasnežovania. Je tak vhodné pre tých, ktorí si chcú vyskúšať lyžovačku na zaručene prírodnom snehu.

Ski Kľačne sa nachádzajú dva vleky. Ten prvý, kratší s dĺžkou 300 metrov obsluhuje modrú zjazdovku pre začínajúcich lyžiarov. Tí sa na nej naučia všetky potrebné základy pohybu na lyžiach. Druhý vlek má dĺžku 550 metrov a patria k nemu dve zjazdovky. Jedna z nich je taktiež modrá, vhodná pre začiatočníkov no nachádza sa tu aj jedna červená pre stredne pokročilých lyžiarov. Vďaka tomuto rozloženiu zjazdoviek je stredisko vhodné pre lacnú rodinnú lyžovačku, na ktorej naučíte svoje ratolesti lyžovať a zároveň si užijete skvelé lyžovanie na náročnejšej červenej zjazdovke.

Celková dĺžka zjazdoviek v stredisku je 1,1 km. O kvalitu zjazdoviek sa stará ratrak, vďaka ktorému sú všetky zjazdovky od rána perfektne pripravené. Napriek malej rozlohe strediska v ňom nájdete umelé osvetlenie, vďaka ktorému si môžete vychutnávať večerné lyžovanie.

Lyžiarske stredisko Ski Kľačno myslí aj na priaznivcov bežeckého lyžovania. Pre tých sú pripravené dlhé kilometre bežeckých tratí. Začínajú priamo v lyžiarskom stredisku a preto sa v ňom sústreďujú všetci lyžiari, tí zjazdoví ale aj bežci.

Samozrejmosťou v stredisku je možnosť občerstvenia. Nájdete tu bufet s priaznivými cenami a čerešničkou navyše. Krbom, v ktorom si môžete dokonca aj opiecť špekáčky či slaninku.

Domáca atmosféra, individuálny prístup a ľudové ceny, pričom na každom kroku budete mať pocit, ako keby ste boli doma. Toto všetko ponúka lyžiarske stredisko Kľačno. Priateľský prístup sála aj z poskytovateľov ubytovania. Hneď pri svahoch nájdete horské chaty a drevenice. Vybrať si môžete aj jednoduchšie ubytovanie v škole v prírode či luxusnejšie ubytovanie v apartmánoch alebo privátoch. A verte nám, budete sa tu cítiť príjemne a radi sa znovu vrátite.

... zobraziť viac

GO Kľačno - rekreačné zariadenie

0,2 km od Ski Kľačno, Kľačno, na okraji obce / mesta, pri les...
Lyžiarske výcviky a Školy v prírode

Drevenica Medvedica

1,2 km od Ski Kľačno, Kľačno, na samote, pri lese / na okraj...
Ubytovanie priamo na ranči

Penzión Pod lipami

6,9 km od Ski Kľačno, Malinová, v obci / v meste
Atmosféra vidieka neďaleko Bojníc!

Chata Limbora

8,0 km od Ski Kľačno, Chvojnica (okres Prievidza), v rekreačn...
V pokojnom prostredí s bazénom a kurtom

Chata Daniel

8,8 km od Ski Kľačno, Chvojnica (okres Prievidza), v rekreačn...
Chata s krbom pri lese a pri potoku

Horský hotel Magura

9,5 km od Ski Kľačno, Chvojnica (okres Prievidza), na samote,...
Na samote v lese, ticho a kľud, oddych.

Penzión Rudolf

10,6 km od Ski Kľačno, Nedožery - Brezany, v obci / v meste,...
Príjemné ubytovanie za výhodnú cenu

Penzión Bystrík

11,6 km od Ski Kľačno, Čičmany, v obci / v meste, v centre mesta
Firemné akcie, školy v prírode, lyžiarsk

Drevenička pod vlekom

11,6 km od Ski Kľačno, Čičmany, v obci / v meste, pri vleku
Drevenička pod vlekom - výhodná cena!

Drevenica BRUNDZOVCE

11,6 km od Ski Kľačno, Čičmany, v obci / v meste, na horách
Romantická drevenica za super cenu!