Ubytovanie v centre s výhľadom na zámok

Penzión Ali je situovaný v tichej časti centra mesta Bojnice, nachádzajúceho sa cca 4 - 5 minút od Bojnickeho zámku.

Navštívte krásny Bojnický zámok z 11. storočia, úchvatnú zoologickú záhradu či známe termálne kúpele s dlhoročnou tradíciou a širokou ponukou relaxačných a liečivých procedúr. Vychutnávať si môžete aj romantické prechádzky historickými uličkami mesta, jazdenie na koni, vyhliadkové lety či množstvo športovísk ako tenisové kurty a golfové ihrisko.

Našim hosťom ponúkame exkluzívne ubytovanie v novopostavenom štýlovo zariadenom penzióne, ktorý je svojou architektúrou dokonale začlenený do prostredia kúpeľného mestečka. K dispozícii pre Vás máme jeden apartmán a 6 komfortne zariadených izieb v provensálskom štýle, prevažne zo starej rustikálnej tehly v kombinácii s drevenými trámami. Vybrať si môžete z piatich dvojlôžkových a jednej trojlôžkovej izby. Samozrejmosťou každej izby je WiFi pripojenie na internet, vlastná kúpeľňa s toaletou a nechýba ani kompletne zariadená kuchynka, vhodná na prípravu domácich jedál. Pre hostí preferujúcich apartmánové ubytovanie máme k dispozícii štýlový apartmán s kapacitou štyroch lôžok.

Okrem príjemnej atmosféry s historickým nádychom interiéru penziónu je značným bonusom ubytovania zabudovaná vzduchová klimatizácia a rovnako aj pekný výhľad z jednotlivých izieb a ich balkónov na Bojnický zámok.