Moderné štúdiá priamo v centre Bojníc

Máte chuť byť v centre diania a zároveň mať svoje vlastné súkromie? Priateľsky Vás pozývame do nášho rodinného Penziónu Zelený dom, ktorý je necelých 5 minút pešou chôdzou od centra Bojníc či Bojnického zámku.

Počas Vášho pobytu nemusíte chodiť ďaleko a na vlastnej koži si tak uličkami mesta vychutnáte jeho atmosféru. Nenáročnou prechádzkou po zámku či zámockom parku dobre padne aj vychádzka na Vyhliadkovú vežu Bojnice. Liečivé účinky vody na Vás priaznivo zapôsobia v bazénoch Termálneho kúpaliska Čajka, Termálneho kúpaliska Vodný svet - Bojnice aj v Kúpeľoch Bojnice. Chytať bronz sa dá aj pri brehoch Plážového kúpaliska Bojnice. Chcete zabaviť deti? Vezmite ich do ZOO Bojnice. Krásy prírody prebádate v Prepoštskej jaskyni. Kúzlo zimy naplno pocítite aj na svahoch stredísk Cigeľ Priedavky - Šabľová, Ski TMG Remata aj Ski TMG Poruba.

Každý deň v kalendári si môžete poznačiť príchod do nášho Penziónu Zelený dom, ktorý disponuje kapacitou 17 pevných lôžok a 4 prístelky. Vhodný je pre jednotlivých hostí, páry i skupinky priateľov. U nás sú k užívaniu tieto štúdiá (izby s kuchynkami) so samostatnými vchodmi:
- jedno 1-lôžkové štúdio s pevným lôžkom,
- päť 2-lôžkových štúdií s manželskou posteľou,
- jedno 3-lôžkové štúdio s manželskou posteľou a pevným lôžkom,
- jedno 3-lôžkové mezonetové štúdio s manželskou posteľou a pevným lôžkom v spálňovej vyvýšenej časti, do ktorej sa dostanete schodmi.

Celkovo sa tak komfortne vyspíte na kvalitných matracoch v jednom z našich ôsmych štúdií. Každé štúdio je vybavené televízorom s káblovým príjmom a vlastnou kuchynkou alebo priestorom, kde si pripravíte chutné pokrmy. Súčasťou každého je chladnička, rýchlovarná kanvica a stolík so stoličkami. V kuchynskom kúte nechýba el. dvojplatnička. Mezonetové štúdio má navyše obývaciu miestnosť s gaučom. Pohodlie počas pobytu u nás je dokonalo zaistené vďaka kúpeľni so sprchovacím kútom a toaletou na každej ubytovacej jednotke.

Prepojenie s okolím je u nás zabezpečené i cez bezplatné WiFi pripojenie na internet. Ak však radšej preferujete pobyt na čerstvom vzduchu, odporúčame Vám posadiť sa na drevené sedenie na záhrade alebo v altánku pri našom penzióne. Po dohode Vám vieme za poplatok zapožičať jednu zo štyroch našich prísteliek, umiestniteľnej do ktoréhokoľvek štúdia. Vodičov potešíme parkovaním priamo na uzatvorenom priestore nášho penziónu. Príďte si oddýchnuť k nám, do útulného Penziónu Zelený dom. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov