Príjemné ubytovanie za výhodnú cenu

Penzión Rudolf ** s vlastnou reštauráciou je situovaný v obci Nedožery - Brezany, len 3 km od mesta Prievidza a 5 km od turisticky vyhľadávaného mesta Bojnice. Nachádza sa na hlavnom ťahu Prievidza - Žilina.

Z peniónu sa môžete vybrať na výlet do neďalekých Bojníc, ktoré si obľúbili všetky vekové kategórie turistov najmä vďaka prekrásnemu Bojnickému hradu, Bojnickej zoologickej záhrade ako aj kvalitným kúpeľným službám v miestnych kúpeľoch. Okrem toho si tu počas leta môžete oddýchnuť na Termálnom kúpalisku Čajka alebo na Plážovom kúpalisku Bojnice. Jedinečný výhľad sa Vám naskytne priamo z Vyhliadkovej veže Bojnice. Pokiaľ ste si obľúbili zimné športy, lyžovačku i snowborading si vychutnáte v Lyžiarskom stredisku Ski Kľačno.

Penzión so svojou strategickou polohou ponúka počas celého roka komfortný priestor s celkovou ubytovacou kapacitou pre 37 hostí. Na výber máte:

- tri 2-lôžkové izby s manželskou posteľou (možnosť rozpojiť) a prístelkou,
- štyri 2-lôžkové izby s manželskou posteľou (možnosť rozpojiť), prístelkou a dvomi zdieľanými kompletne zariadenými kuchynkami,
- dve 3-lôžkové izby so samostatnými lôžkami a zdieľanou kompletne zariadenou kuchynkou,
- 4-lôžkový VIP apartmán s vírivkou, jednou spálňou s manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami (možnosť spojiť) a prístelkou v obývacej miestnosti,
- 4-lôžkový apartmán s jednou spálňou s manželskou posteľou, prístelkou a dvomi samostatnými lôžkami v obývacej miestnosti.

Všetky izby a apartmány sú vybavené pohovkou, pracovným stolom, televízorom s káblovým príjmom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a uterákmi. Vo VIP apartmáne je pre Vás v kúpeľni prichystaná vírivá vaňa. Výhodou všetkých izieb a apartmánov je súkromná teraska aj s posedením. Apartmány sú vybavené vlastným plne zariadeným kuchynským kútom prepojeným s obývacím priestorom. Navyše Vám vieme poskytnúť sušič na vlasy, sušiak na prádlo ako aj detskú postieľku a detskú vysokú stoličku. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V priestoroch penziónu si doprajete chutnú celodennú stravu v reštaurácii s barom, zmrzlinovým salónikom a letnou terasou. V ponuke máme pre Vás aj vynikajúcu zmrzlinu z vlastnej kuchyne. V prípade záujmu Vám vieme pripraviť aj kongresové a školiace priestory vhodné pre 40 - 50 osôb a k tomu aj projektor s premietacím plátnom a plazmovým televízorom. Tí najmenší sa potešia detskému kútiku s hračkami ako aj šmýkačke a hojdačke zatiaľ čo si dospelí v pokoji posedia v altánku. Autá zaparkujete priamo pri penzióne.

U nás na Vás čaká útulné prostredie s komfortným ubytovaním, výbornou kuchyňou a príjemným priestorom pre Vaše oslavy, firemné akcie či kary. Veríme, že u nás sa budete cítiť naozaj dobre. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty