S wellness, blízko Bojnického zámku...

Hľadáte komfortné ubytovanie na úrovni v meste Bojnice? Ste na správnom mieste. Vitajte v nových Dream Apartmánoch. Vzdialenosť apartmánov od Bojnického zámku je len 800 m, čomu sa zaručene potešíte. Výhodná lokalita, nadštandardné vybavenie, wellness služby, či pekné prostredie – to všetko Vám ponúkame. Navštívte nás so svojou rodinou, priateľmi, či kolegami. Radi ubytujete aj cyklistov, turistov a obchodných cestujúcich.

Zarezervujte si ubytovanie a navštívte nás počas celého roka. Maximálna kapacita apartmánov je 6 lôžok. Vyberte si z týchto ubytovacích jednotiek:
- jedného Štúdia s manželskou posteľou,
- jedného Apartmánu s manželskou posteľou a poschodovou posteľou.

Príjemný a ničím nerušený pobyt Vám poskytne aj vybavenie. Oddýchnete si tu v obývacej miestnosti či obývacom priestore s pohodlným gaučom a televízorom so satelitným príjmom. Nepochybne Vám učaruje aj priamy vstup na terasu s posedením. Vynikajúce jedlá si uvaríte v kuchynskom kúte s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou a jedálenským posedením. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Zrelaxujte aj v spoločným priestoroch a užite si wellness služby. K dispozícii je tu pre Vás sauna, vírivka aj masáže, ktoré Vám umožnia vypnúť telo aj myseľ a načerpať nové sily do ďalších dní. V objekte si športovci svoje bicykle a iné športové potreby uschovajú v miestnosti na to určenej. Hosťom radi zapožičiame aj žehličku. Svoje autá zaparkujete priamo pri objekte.

Úžasná a výhodná poloha ubytovania láka na potulky po okolí. Ľahšia i náročnejšia turistika, cyklistické trasy, poznávanie prírodných krás či mesta s jeho pamiatkami, nudiť sa tu rozhodne nebude ani jedna veková kategória! Blízko sa nachádza zaujímavé Múzeum praveku, Prepoštská jaskyňa, okúzľujúci a všetkým známy Bojnický zámok, Zoologická záhrada Bojnice, Sokoliari Aquila aj Dino park. Osviežiť a zabaviť sa môžete v Termálnom kúpalisku Čajka, Kúpeľoch Bojnice, na plážovom kúpalisku, Vodnej nádrži Nitrianske Rudno a Nováky, alebo na Termálnom kúpalisku Chalmová. Milovníci zimných športov ocenia svahy Ski TMG Poruba, Remata, Ski Kľačno alebo Ski Park Závada pod Čiernym Vrchom.

Úprimne veríme, že pobyt strávený v Dream Apartmánoch si dokonale vychutnáte a zažijete u nás len tie najkrajšie zážitky. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!