Ideálne pre veľké partie

Chata Miľava je situovaná v tichom pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Ružbašská Miľava, nachádzajúcej sa v blízkosti kúpeľného mesta Vyšné Ružbachy a Ľubovnianských kúpeľov. Chata poskytuje celoročne našim hosťom priestor pre relax a zábavu v kruhu priateľov a rodiny počas predĺžených víkendov alebo letnej a zimnej dovolenky. Okrem podnikania príjemných turistických prechádzok a cyklistických túr si Váš pobyt môžete spríjemniť hubárčením, rybolovom na rieke Poprad či návštevou neďalekého Ľubovnianskeho skanzenu, Ľubovnianskeho hradu alebo zrúcanín Holumnického hradu. V letnom období sa skvele osviežite v blízkych Vyšných Ružbachoch, kde sú Vám k dispozícii služby wellness, termálneho kúpaliska Izabela a kúpeľného areálu Kúpeľov Vyšné Ružbachy s množstvom liečebných procedúr. V zimnom období si tu prídu na svoje aj milovníci zimných športov, ktorí môžu využívať lyžiarske vleky SKI Parku Vyšné Ružbachy.

Ponúkame Vám príjemné - cenovo výhodné ubytovanie v našej útulne zariadenej rekreačnej Chate Miľava, ktorá disponuje celkovou kapacitou 26 lôžok (už vrátane 4 prísteliek).

Chata je tvorená 5 spálňami, dvomi 2-lôžkovými, jednou 3-lôžkovou, jednou 4-lôžkovou a jednou kapacitne väčšou 11-lôžkovou izbou. Súčasťou ubytovania je rovnako spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom, CD/DVD prehrávačom a pohodlným posedením na dvoch rozťahovacích gaučoch, využiteľných pre prespanie 4 osôb. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a kuchynským riadom s príslušenstvom. Vo vybavení chaty nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, či zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia pri vonkajšom posedení v altánku s možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu. Hneď vedľa chaty sú Vám k dispozícii taktiež služby baru s terasou a salónikom, kde sa dajú organizovať rôzne rodinné oslavy, posedenia a firemné akcie. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate. Tešíme sa na Vás.