Chata pod lesom 60,-eur celá chata / noc

iba 60,-eur/celá chata/noc
Veľká noc voľná!
Chata sa nachádza hneď pod lesom!

Chata Horbek je situovaná v krásnom tichom prostredí kúpeľného mestečka Vyšné Ružbachy priamo pri lese, kde si vychutnáte pokoj, oddýchnete a načerpáte nové sily do ďalších dní.

Chata sa prenajíma iba ako celok pre 8 osôb. Na poschodí sa nachádzajú dve spálne, v každej z nich využijete štyri samostatné lôžka. Pre komfortný spánok Vašich bábätiek sme pripravili cestovnú postieľku, k dispozícii je Vám na požiadanie a bez poplatku. Na prízemí chaty je situovaná spoločenská miestnosť a kompletne vybavená kuchyňa. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V chate je zaistené bezplatné pripojenie na internet, nechýba tu ani televízor so satelitným príjmom a domáce kino.

Chata Horbek je ideálna na dovolenku pre rodiny s deťmi. U nás sa deti nudiť nebudú - sú tu pre nich pripravené hračky, plastový domček, trampolína, detské ihrisko so šmýkačkou, hojdačkami, pieskoviskom s hračkami ako aj futbalová bránka a lopty. Pred chatou je posedenie, altánok s krbom, ohnisko, k dispozícii je kotlík s pieckou na guláš a pribudol tiež nový gril. Parkovanie je možné priamo pri chate.

V zimnom období si hostia môžu zalyžovať vo Vyšných Ružbachoch v Ski Parku za skvelé ceny. Krásne prostredie kúpeľov je ako stvorené na prechádzky a relax v prírode počas celého roka. Neďaleko chaty je letné kúpalisko, ako aj jazierko Kráter, kde sa dá bezplatne okúpať. Pri jazierku sú pre deti dva malé bazéniky na hranie. V prípade nepriaznivého počasia môžete zrelaxovať v Aqua Thermal Wellness Vyšné Ružbachy s krytým Termálnym bazénom Izabela, ktorý je otvorený celoročne.

V okolí Chaty Horbek môžete absolvovať rôzne náročné turistické výlety po trasách v okolí Ružbách, do 15 - 30 minút autom môžete vidieť známe miesta: Hrad Stará Ľubovňa, Skanzen, Nestville Park Hniezdne, historický Kežmarok alebo Pieniny - Červený Kláštor, ktorý je preslávený splavom na pltiach. Do jednej hodiny autom môžete navštíviť: Slovenský raj, Vysoké Tatry, Spišský Hrad, Beliansku jaskyňu i Ždiar.