Rodinná chata so saunou

Chata Jánošík Vás privíta na okraji obce Vyšné Ružbachy, v okrese Stará Ľubovňa. U nás si môžete pri teple krbu vychutnať pobyt v strede čistej a pokojnej prírody alebo zrelaxovať sa v saune, ktorá je súčasťou našej chaty.

Okolie ponúka mnohé možnosti trávenia voľného času. Odporúčame Vám vydať sa na cyklotúru - bicykle alebo cyklovozík (pre deti) Vám radi na požiadanie zapožičiame. Samozrejmosťou je turistika a prechádzky po okolitej prírode Spišskej Magury. V lete oceníte blízkosť Termálneho kúpaliska Izabela. V zime si zalyžujete na svahoch lyžiarskeho strediska Ski Park Vyšné Ružbachy, do ktorého sa z chaty dostanete priamo na lyžiach.

Chata s celoročnou prevádzkou má bohato zariadené spoločné priestory a ubytovať sa u nás môže až 20 hostí. Priestranná obývacia miestnosť na prízemí ponúka zakúrenie si v krbe alebo prespanie dvoch osôb na gauči. Vedľa sa nachádza spoločenská miestnosť, kde strávite príjemný čas hraním spoločenských hier, biliardu alebo elektronických šípiek. Dá sa v nej posedieť za stolom alebo na pohovke, po pobyte vonku sa tu ohrejete pri peci. Rovnako sa tu nachádza kúpeľňa s umývadlom a toaletou.

Na poschodí sú pripravené štyri spálne (dve 4-lôžkové a dve 5-lôžkové s balkónom). Postele v spálňach tvoria jeden celok a tým utužujú atmosféru originálnej horskej chaty. Využijete tu taktiež ďalšiu kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Okolie chaty ponúka možnosť grilovania či opekania na záhrade alebo varenia gulášu v kotlíku. V prípade potreby sa schovajte pred dažďom v altánku s posedením. Príjemne si posedíte aj na terase s výhľadom na záhradu. Tá poskytuje priestor pre zábavu malým aj veľkým. Zahrajte si futbal na bránky, mini tenis alebo sa pohojdajte na záhradnej hojdačke. Využijete našu trampolínu a povozte sa na mini traktore, prípadne otestujte našu šmýkačku. Novovybudované parkovanie je zabezpečené priamo pri chate až pre 6 vozidiel. Neváhajte a príďte si užiť výborný pobyt na našej Chate Jánošík. Tešíme sa na Vás!