V lese pri lyžiarskom vleku!

Chata Katka sa nachádza v tichej oblasti v obklopení lesa, ktorý spadá do obce Vyšné Ružbachy. Len 100 metrov od chaty je vstup na dráhu lyžiarskeho strediska Ski Park Vyšné Ružbachy.

Zamilujete si tu nenáročné prechádzky prírodou, ktoré sú vhodné na zber lesných plodov a húb. V letnom období Vás zahreje a uzdraví liečivá voda miestnych minerálnych prameňov v kúpeľnom dome Biely dom ako aj v jazierku Ružbašského kráteru. Svoju dovolenku si môžete spríjemniť aj vychádzkou na blízky hrad a skanzen v Starej Ľubovni, prípadne rozprúdiť adrenalín v krvi pri splavovaní Dunajca. V zime si dokonalo zalyžujete na svahoch miestneho lyžiarskeho strediska ako aj vo vzdialenejšom stredisku Kremná.

Počas celého roka sa môžete ubytovať v Chate Katka, ktorá je ideálna pre rodinky s deťmi ako aj menšie skupinky hostí. Maximálna kapacita chaty je prispôsobená pre 9 až 11 hostí.

Užívať si voľné chvíle môžete v spoločenskej miestnosti, ktorá je vybavená štýlovým krbom, televízorom so satelitným príjmom a gaučovým sedením, ktoré po rozložení slúži pre prespanie 2 hostí. K príprave chutných pokrmov využijete kuchyňu, vybavenú plynovým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou a rýchlovarnou kanvicou. Súčasťou kuchyne je aj drevené jedálenské sedenie. Nachádza sa tu tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí chaty je k dispozícii spálňová časť. Jedna 6-lôžková spálňa je tvorená dvomi samostatnými lôžkami a ďalšími dvomi lôžkami, ktoré po rozložení slúžia celkovo pre prespanie 4 hostí. V druhej spálni je pripravené samostatné lôžko a rozťahovacie lôžko slúžiace pre prespanie 2 hostí.

Na peknej záhrade prislúchajúcej k chate si zahráte futbal i volejbal. Rovnako si oddýchnete na vonkajšom posedení ako aj pri príprave jedla na ohnisku. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chate.

Nádherná príroda, pokoj a dokonalý oddych budú neustále vyvolávať príjemné pocity po prežití skvelej dovolenky v Chate Katka. Tešíme sa na Vašu návštevu!