Štýlová chata za výbornú cenu!

V rázovitej obci Vyšné Ružbachy, v okrese Stará Ľubovňa, je situovaná naša štýlová Chata Dorotka s veľkou záhradou. Ideálna je pre rodinné pobyty, skupiny turistov a milovníkov prírody.

Vo Vyšných Ružbachoch si dokonale oddýchnete v miestnych Kúpeľoch Vyšné Ružbachy. Zaplávate si v bazénoch Termálneho kúpaliska Izabela alebo si vychutnáte voľný čas relaxom v Ružbašskom kráteri. Môžete si dopriať aj romantickú prechádzku k Prameňu Lásky a Prameňu Zabudnutia. Za návštevu stojí Ľubovniansky hrad i Skanzen v Starej Ľubovni. Lyžiari a snowboardisti to majú blízko k lyžiarskemu stredisku Ski Park Vyšné Ružbachy.

Príďte si vychutnať voľný čas do Chaty Dorotka s celoročnou prevádzkou. V chate ubytujeme menšiu i väčšiu skupinku hostí do kapacity 10 lôžok.

Prízemie chaty Vám poslúži ako denná časť, kde si v obývacej miestnosti s prekrásnym výhľadom na celú záhradu posedíte na pohodlnom gaučovom sedení. V prípade záujmu Vám gauč pripravíme ako prístelku pre dve osoby. Nachádza sa tu tiež televízor s káblovým príjmom, rádio s CD prehrávačom a rôzne stolové spoločenské hry. Dokonalú atmosféru dotvára krbová piecka. K dispozícii je Vám plne vybavená kuchyňa so sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom a chladničkou. Na prízemí je situovaná aj kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a ďalšia samostatná toaleta.

Poschodie tvorí 3-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a 5-lôžková spálňa s veľkou manželskou posteľou vhodnou pre tri osoby a dvomi samostatnými lôžkami. Z 3-lôžkovej spálne vedie navyše vstup na balkón.

Pre maximálny relax počas Vášho pobytu je pre Vás pripravená sauna, využitie po dohode, za poplatok. Priamo z obývacej miestnosti sa dostanete na priestrannú terasu s posedením, odkiaľ máte možnosť prejsť na veľkú záhradu. Tu strávite spoločný čas s blízkymi na druhej uzatvárateľnej terase so záhradným krbom alebo v altánku s možnosťou grilovania na prenosnom grile. Na pozemku je možné opekať a variť kotlíkový guláš. Príjemne sa pohojdáte na hojdacej sieti a detičky sa potešia drevenej hojdačke. Vaše autá si zaparkujete priamo na oplotenom pozemku pri chate. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Chate Dorotka!