Príjemne strávený čas v útulnej chate!

Útulná Chata Stela ladená v tradičnom slovenskom štýle je situovaná v okrajovej časti kúpeľnej obce Vyšné Ružbachy. Blízko od chaty sa nachádza miestne lyžiarske stredisko Ski Park Vyšné Ružbachy.

Dôvodov, prečo stráviť dovolenku práve v tejto severoslovenskej obci, je niekoľko. Nájdete tu napr. jedinečný Ružbašský kráter, ktorý je najväčším travertínovým jazierkom na území Slovenska. Navštívite aj minerálne a klimatické Kúpele Vyšné Ružbachy, pri ktorých sa nachádza Termálne kúpalisko Izabela. Medzi vyhľadávané turistické miesta patrí rovnako Prameň Lásky, Prameň Zabudnutia a miestny vodopád. Výbornú lyžovačku či snowboarding si užijete na svahoch spomínaného lyžiarskeho strediska Ski Park Vyšné Ružbachy.

Chata Stela ponúka celoročné ubytovanie, ktoré je kapacitne prispôsobené pre pobyt 8 hostí. Interiér chaty sme pripravili tak, aby ste sa u nás cítili ako doma a nič Vám nechýbalo.

Na prízemí chaty sa rozprestiera obývacia miestnosť, kde si posedením na pohodlnom gauči vychutnáte voľný čas v spoločnosti Vašej rodiny či priateľov. Dovolenkovú atmosféru Vám dotvorí praskajúce drevo v krbovej piecke, hudba z rádia s CD prehrávačom, dobrý film v televízore so satelitným príjmom alebo pohoda pri hraní rôznych spoločenských hier.

Obývacia miestnosť je prepojená s jedálenskou a kuchynskou časťou chaty. V kuchyni Vám poslúži plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou. Súčasťou prízemia je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Poschodie chaty pozostáva z jednej 2-lôžkovej priechodnej spálne a dvoch 3-lôžkových spální.

Súčasťou chaty je altánok s posedením, záhradným krbom s roštom na grilovanie a prenosným elektrickým grilom. Dokonalú dovolenku Vám zaručí obľúbené opekanie špekačiek na ohni a varenie jedinečného kotlíkového gulášu. Na úschovu bicyklov či lyží využijete dostatočný priestor v predsieni. Vaše autá si bezpečne zaparkujete priamo na oplotenom pozemku pri chate.

Stále váhate, kde stráviť tohtoročnú dovolenku? Ak Vás zaujala ponuka Chaty Stela, viac hľadať nemusíte, u nás ste srdečne vítaní. Tešíme sa na stretnutie s Vami!