Loading

Ubytovanie Ski Park Vyšné Ružbachy

(179 objektov v okolí 25 km)
Ski Park Vyšné Ružbachy

Ski Park Vyšné Ružbachy

Vyšné Ružbachy

Sever Slovenska, obzvlášť jeho východná časť je neprávom obchádzaná a častokrát nepovšimnutá. Aj keď by ste to možno nepovedali, nachádza sa tu veľmi veľké množstvo zaujímavostí. Či je to Pieninský národný park, hrad v Starej Ľubovni, Dunajec alebo kúpele Vyšné Ružbachy.

A práve do Vyšných Ružbachov Vás dnes pozývame. Nejde len o preslávené kúpele, ale aj o prekvapujúco komplexné lyžiarske stredisko. Známu obec nájdete niekoľko kilometrov západne od mesta Stará Ľubovňa, v blízkosti hlavnej cesty spájajúcej toto mesto s Popradom.

Napriek tomu, že sa Vyšné Ružbachy preslávili hlavne ako kúpeľné mestečko ponúkajú aj iné zaujímavosti. V zime je tou najväčšou atrakciou rozhodne Ski park Vyšné Ružbachy.

Myslíte si, že v prípade Vyšných Ružbachov a ich lyžiarskeho strediska ide len o istý doplnok? Boli by ste prekvapení, ale nie je tomu vôbec tak. Celková dĺžka zjazdoviek predstavuje až približne 4000 metrov čo rozhodne nie je málo.

Stredisko je zamerané hlavne na menej náročných a stredne pokročilých lyžiarov. Väčšia časť zjazdoviek je určená začiatočníkom. Sú značené modrou farbou a na severovýchodnom Slovensku by ste len veľmi ťažko hľadali stredisko vhodnejšie pre nováčikov na lyžiach. Ak si k tomu pripočítate kvalifikovaných lyžiarskych inštruktorov, môžete si byť takmer istý, že z Vyšných Ružbachov odídete ako hotový lyžiar.

Zjazdovky Vyšných Ružbachov sú veľmi vhodné aj pre rodiny s deťmi. Kým sa deti učia na modrých, najmenej náročných zjazdovkách, rodičia si môžu užiť pravej snehovej extázy. Stredisko ponúka dve dlhé zjazdovky značené červenou farbou, ktorých označenie je stredne náročné. Prídu si tu na svoje aj lepší lyžiari a vychutnajú si tu skutočne pohodovú lyžovačku v prekrásnom prostredí.

Stredisko sa rozprestiera v rozmedzí nadmorských výšok 624 – 808 metrov nad morom. Je vybavené systémom umelého zasnežovania, ktoré sa stará o dostatok snehu aj počas slabšej zimy.

Vo Vyšných Ružbachoch zabudnete na dlhé rady na vleky. Je ich tu totiž až 5 a starajú sa o plynulú prevádzku v stredisku. Okrem toho je tu samozrejmosťou požičovňa lyží, bufet so skvelými dobrotami a dokonca aj možnosť večerného lyžovania. Zjazd pod umelým osvetlením je zážitkom, ktorý by mal zažiť každý lyžiar.

Vyšné Ružbachy sú navštevované nielen v zime, ale aj v lete. Preto tu nie je núdza o množstvo ubytovacích kapacít. Nachádzajú sa tu štýlové penzióny, niektoré z nich aj priamo pod zjazdovkami. V obci sú aj ďalšie ubytovacie kapacity v podobe privátov a útulných chatiek. Lyžovačka vo Vyšných Ružbachoch splní očakávania aj náročnejších lyžiarov.

... zobraziť viac

Chata Jánošík

0,6 km od Ski Park Vyšné Ružbachy, Vyšné Ružbachy, v rekreačn...
Rodinná chata so saunou

Apartmán Dorotka PINE WOOD

0,6 km od Ski Park Vyšné Ružbachy, Vyšné Ružbachy, v rekreačn...
Termálne pramene, lyžiarske stredisko.

Privát Panoráma

0,6 km od Ski Park Vyšné Ružbachy, Vyšné Ružbachy, na okraji...
Priamo oproti zjazdovkám, biliard, WiFi

Zet - Penzión & Wellness Vyšné Ružbachy

0,6 km od Ski Park Vyšné Ružbachy, Vyšné Ružbachy, v obci / v...
Penzión s wellness v kúpeľnom mestečku

Chata Stela

0,7 km od Ski Park Vyšné Ružbachy, Vyšné Ružbachy, v rekreačn...
Príjemne strávený čas v útulnej chate!

Chata Katka

0,7 km od Ski Park Vyšné Ružbachy, Vyšné Ružbachy, na okraji obce / mesta, v lese
V lese pri lyžiarskom vleku!

Chata Dorotka

0,9 km od Ski Park Vyšné Ružbachy, Vyšné Ružbachy, v obci / v...
Štýlová chata za výbornú cenu!

Penzión Kamenný dvor

1,2 km od Ski Park Vyšné Ružbachy, Vyšné Ružbachy, v obci / v...
Penzión priamo pri Ružbašskom kráteri.

Chata Plesnivec

1,3 km od Ski Park Vyšné Ružbachy, Vyšné Ružbachy, v rekreačn...
Útulná chatka s krbom, najmä pre rodinky

Chata Horbek

1,7 km od Ski Park Vyšné Ružbachy, Vyšné Ružbachy, na okraji...
Chata Horbek od 60,eur/noc/celá chata