Nádherná chata s vírivkou a saunou!

Chata Sokol sa nachádza v pokojnom a tichom prostredí lesa, v rekreačnej oblasti malebnej obce Nová Ľubovňa. Krásna príroda, relax a neobjavené turistické chodníčky Levočských vrchov či Pienin - toto všetko tu Vás čaká.

Či prídete s rodinkou, priateľmi alebo kolegami z práce, u nás si to vždy dokonale užijete. Aktivít a možností trávenia Vašej dovolenky je naozaj veľa. Vyberte sa na bicykli preskúmať tento nádherný kraj alebo vezmite deti na prechádzku a nazbierajte si lesné plody a huby. Milovníkov histórie zaisto poteší návšteva blízkeho Ľubovnianskeho hradu. V zime si zbaľte výstroj, pretože nádielka snehu je tu naozaj bohatá. Výborne si zalyžujete v blízkom lyžiarskom stredisku Ľubovnianske Kúpele.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadených izbách Chaty Sokol s maximálnou kapacitou pre 24 osôb. Ručíme Vám, že spánok si tu naozaj vychutnáte. Pripravili sme pre Vás tri 2-lôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek na rozkladacom gauči, dve 3-lôžkové izby a jednu 4-lôžkovú izbu s možnosťou dvoch prísteliek. V izbách sú Vám k dispozícii manželské aj samostatné lôžka.

Príjemné spoločné chvíle s rodinou a priateľmi prežijete v priestrannej spoločenskej miestnosti, kde je Vám k dispozícii krb, pohodlné gaučové posedenie, televízor so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávač, rádio, video prehrávač a rôzne spoločenské hry.

Neodmysliteľnou súčasťou chaty je útulná kuchynka, kde si môžete pripraviť domáce špecialitky. Nájdete tu elektrický sporák s keramickou varnou doskou s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou a kávovar. Gazdinky poteší umývačka riadu a ďalší televízor, ktorý im spríjemní prípravu chutných jedál. V chate sú k dispozícii štyri kúpeľne so sprchovacími kútmi, rovnako ako aj štyri toalety. Jedna z kúpeľní je súčasťou 4-lôžkovej izby, nachádzajúcej sa na prízemí. V priestoroch celej chaty je Vám k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vaše ratolesti určite ocenia veľké detské ihrisko, pieskovisko, preliezky, šmýkačku a výborne sa vyskáču aj na trampolíne. Vy si medzitým môžete pripraviť dobroty na grile, ohnisku alebo si uvariť kotlíkový guláš. Teplé večery môžete stráviť pri vínku v altánku alebo len tak relaxovať s knihou v ruke.

V suteréne chaty na Vás čaká veľmi príjemné wellness s vírivkou a relaxačnou miestnosťou s krbom. Pre firemné akcie či teambuildingy máme k dispozícii kongresovú miestnosť, možnosť zapožičania bicyklov, petangueové ihrisko a stolný tenis. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri chate, v zime je nutné použiť snehové reťaze. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí