Chata v peknom horskom prostredí

Chata Borovina je situovaná v krásnom prostredí Bielych Karpát v chatovej osade Borovina pri mestečku Stará Turá. Chata disponuje maximálnou Chata Borovina je situovaná v krásnom prostredí Bielych Karpát v chatovej osade Borovina pri mestečku Stará Turá. Chata disponuje maximálnou kapacitou 9 lôžok.

Na prízemí je hosťom k dispozícii spoločenská miestnosť s vnútorným krbom s možnosťou dvoch prísteliek v podobe rozťahovacieho gauča, kúpelňa so sprchovacím kútom, WC a kuchyňa. Kuchyňa je vybavená elektrickou rúrou, sporákom, fritézou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mraziacim boxom (umiestnené na chodbe).

V podkroví chaty nájdete tri dvojlôžkové izby, ponúkajúce dostatočné súkromie. Kúrenie je zabezpečované tuhým palivom. V chate sa nachádzajú 4 dvojlôžkové izby, spoločenská miestnosť a plne vybavená kuchyňa.

Vonku je hosťom k dispozícii záhradné posedenie s ohniskom a menším grilom. Parkovanie je možné v tesnej blízkosti chaty.

Požadovaná platba 14 EUR/dospelá osoba/noc, 9 EUR/dieťa pre dlhšie trvajúce pobyty - 1 týždeň. V prípade záujmu o víkendový pobyt (2 noci) požadovaná platba 150 EUR (pre 0 - 4 osoby), každá ďalšia osoba za doplatok 14 EUR/noc. K cene prenájmu sa ešte účtujú ceny energií, ktoré sa platia osobitne (elektrická energia, studená voda, odpad). Minimálna dĺžka pobytu sú 2 noci.