Loading

Ubytovanie Poráč PARK

(101 objektov v okolí 25 km)
Poráč PARK

Poráč PARK

Poráč

Poznáte Slovenský raj? Určite áno. A čo takto si v ňom zalyžovať? Len kúsok od jeho hranice sa nachádza dedinka Poráč. Čím sa preslávila? Nájdete ju v rovnomennej Poráčskej doline pri prejazde ktorej budete mať blahodárny pocit ako na kraji sveta. Dokonalý oddych a pocit slobody. V zime si ho môžete vychutnať aj na lyžiach.

Samotné lyžiarske stredisko Poráč Park sa nachádza medzi obcami PoráčSlovinkyPoráčskej doline. Najlepší prístup je v smere od východu z Krompách a od západu zo Spišskej Novej Vsi.

Toto príjemné lyžiarske stredisko sa vyznačuje rodinnou atmosférou, kde každý každého pozná. No nájdete tu to najdôležitejšie, zjazdovky všetkých kategórií. Dve zjazdovky sú určené začiatočníkom. Tí ocenia mierny sklon a dostatočnú dĺžku zjazdoviek, ktorá odpúšťa množstvo chýb. Ideálny terén na učenie sa nielen malých, ale aj veľkých.

Taktiež tu nájdete dvojicu strmších zjazdoviek. Jedna z nich je pre stredne pokročilých a posledná pre najlepších lyžiarov, ktorí sa nezľaknú ani čiernej farby, ktorou je značená. O všetky tieto zjazdovky sa stará dvojica vlekov.

Zjazdovky Poráč Parku si môžete každoročne vychutnať v závislosti od snehovej nádielky, najčastejšie v období medzi decembrom a marcom. K službám Vám budú spolu 3 km zjazdoviek. Okolitými horami vedú aj bežecké trate. Tie nie sú upravované, preto sú vhodné skôr pre dobrodružnejších bežcov na lyžiach. Blízke hory sú mimoriadne vhodné aj pre turistov. Stačí si požičať skialpinistickú výstroj alebo snežnice a nič Vám nebráni nechať uponáhľaný svet za chrbtom.

Doplnkové služby v stredisku, ktoré Vám spríjemnia chvíle na svahu, sú samozrejmosťou. Počas lyžovačky sa môžete občerstviť v bufete alebo zohriať v bare. Nechýba tu reštaurácia, servis lyží, ich požičovňa či úschovňa.

Vzhľadom na zameranie strediska aj na rodiny a začiatočníkov môžete využívať služby lyžiarskej škôlky pre deti alebo lyžiarskej školy pre ostatných. Kvalifikovaní inštruktori si poradia aj s najväčším drevom a po pár dňoch si už budete môcť povedať: „Som lyžiar!“

Po lyžovačke zábava nekončí. Požičajte si korčule a vyrazte na blízku ľadovú plochu. Je na Vás, či sa budete len tak korčuľovať a rozprávať so známymi alebo sa pustíte do víru hokejového zápasu.

Poráč je atraktívnou dedinkou, ktorá ponúka v zime príjemné lyžiarske stredisko, v lete turistické a cykloturistické trasy. Nájdete tu množstvo chatiek, turistické ubytovne alebo sa poobzerajte po niektorom z miestnych privátov. Uniknite aspoň na pár dní zo všednej a uponáhľanej reality. Poráčska dolina Vám rada poskytne azyl.

... zobraziť viac

Chata Dáša

0,3 km od Poráč PARK, Poráč, v rekreačnej oblasti, pri lese...
V nádhernom prostredí pri lyž. stredisku

Four Seasons Cottage

0,3 km od Poráč PARK, Poráč, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Nádherné prostredie pre rodiny s deťmi!

Chata Madam

0,4 km od Poráč PARK, Poráč, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Ubytovanie pre rodiny a turistov

Chata Anna

0,6 km od Poráč PARK, Poráč, v rekreačnej oblasti, pri lese...
Relax v peknom a príjemnom prostredí

Drevenica Poráčska Dolina

0,6 km od Poráč PARK, Poráč, v rekreačnej oblasti, pri lese...
Nová drevenička, blízko vleku!

Chata Diana

0,7 km od Poráč PARK, Poráč, v rekreačnej oblasti, pri lese...
Veľmi pekná chata pri lese

Casa Blanca

6,5 km od Poráč PARK, Spišské Vlachy, v rekreačnej oblasti, p...
V krásnom prostredí s rozľahlou záhradou

Penzión Farkys

9,4 km od Poráč PARK, Jamník (okres Spišská Nová Ves), v obci...
Pokojná atmosféra, komfort, výhodná cena

Chata Nálepkovo

11,0 km od Poráč PARK, Nálepkovo, na okraji obce / mesta, pri...
Chalupa na okraji obce pri lese a potoku

Chata Teplička

11,7 km od Poráč PARK, Teplička, na okraji obce / mesta, pri...
Chata vhodna pre rodiny z detmi,wifi